Porovnanie pásikov

Crest 3D White Stain Shield 5 Minute Touch Up

Kód produktu: 25044.90 €

Dostupnosť: Už sa nevyrábajú

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 56 ks

Aplikácia 5 minút denne počas 28 dní

!!!

Tieto pásiky sa už nevyrábajú. Nahradili ich vylepšené bieliace pásiky Monthly Whitening BOOST, ktoré je možné zakúpiť v našom e-shope.

!!!

 

Bieliace pásiky Stain Shield 5-Minute sú určené na doplnové dobieľovanie zubov alebo na udržiavanie už predtým vybielených zubov. Odstraňujú usadeniny od kávy, cigariet, vína a podobne. Biele zuby tak vydržia biele oveľa dlhšie ako je to bežné. Bielenie prebieha počas dlhšej doby postupne, veľmi šetrne a zároveň aj efektívne. Bieliace pásiky Stain Shield nedovoľujú farbivám postupne sa usádzať na zuby.

 

- určené na doplnové dobieľovanie zubov napríklad po bielení inými pásikmi značky Crest

 

Použitie:

- 1-krát denne na 5 minút počas 28 dní

- balenie obsahuje 56 pásikov (28 pásikov na horné zuby a 28 pásikov na dolné zuby)

 

Pásiky Crest obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubári pri ambulantnom bielení zubov. Pásiky Crest sú klinicky testované a nepoškodzujú zubnú sklovinu, ich používanie nepredstavuje absolútne žiadne riziko, bielenie navyše prebieha jednoducho a v pohodlí Vášho domova. Značka Crest je v USA absolútnym číslom 1 v oblasti bielenia zubov. Pásiky Crest používa takmer každý Američan a čoraz väčšej obľube sa tešia už aj u nás. Sú odporúčané Americkou zubnou asociáciou tak ako aj mnohými dentistami a zubármi.

Loading