Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Extra-bieliaca zubná pasta 3D White BRILLIANCE BOOST

Kód produktu: 152

4.9279

(279 hodnotení)14.90 €

Dostupnosť: Už sa nevyrábajú

Objem 85 g

Dátum spotreby: do konca júna 2019

 

Bieliaca zubná pasta Crest 3D White Brilliance Boost s extra bieliacou silou! Neobsahuje fluoridy, preto nechráni pred zubným kazom. Popri tejto paste je nutné používať klasickú fluoridovú zubnú pastu. Táto zubná pasta je určená len na odstraňovanie zafarbenú z povrchu zubov, čiže na povrchové bielenie zubov.

 

- bieliaca formula bez fluroidu = pasta nie je určená na ochranu pred zubným kazom, ale len na bielenie zubov. 

- efektívne odstraňuje zafarbenie z povrchu zubov a robí ich tak belšími

- jemná penivá formula pomáha vyčistiť aj ťažšie dostupné medzizubné priestory

- "Enamel safe" bieliaca zubná pasta

- bezpečná pre sklovinu zubov (tak ako aj všetky ostatné vysokokvalitné zubné pasty Crest)

- osviežuje dych  

 

Túto pastu nepoužívajte namiesto zubnej pasty, ktorá má chrániť pred zubným kazom. Táto bieliaca zubná pasta je bez fluoridu (ako jediná z ponuky Crest) a nechráni pred zubným kazom, je určená len na bielenie zubov. Pri používaní tejto zubnej pasty je potrebné používať aspoň 2-krát denne aj zubnú pastu s obsahom fluoridu (ideálna je kombinácia s pastou Brilliance alebo s pastou Charcoal).   

Používajte ju občas alebo napríklad raz denne, či raz za dva dni pre intenzívnejšie bielenie povrchu zubov, na podporu bieliaceho efektu bieliacich pásikov alebo na priebežné odstraňovanie nových farbív zo zubov pre udržanie bieleho odtieňa zubov po čo najdlhšiu dobu.

 

Príchuť: Mentol

 

Neobsahuje triclosan.

  

glycerin, hydrated silica, sodium hexametaphosphate, propelyne glycol, water, PEG-12, flavor, sodium lauryl sulfate, poloxamer 407, sodium saccharin, PEG-20M or PEG-23M, xanthan gum, cellulose gum, titanium dioxide

Loading