Porovnanie pásikov

Výhodný luxusný balíček Crest 3D White BRILLIANCE

Kód produktu: 725

4.987

(87 hodnotení)109.90 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Doprava zadarmo

Dátum spotreby pásikov: do konca decembra 2018

 

Kompletná exkluzívna kolekcia BRILLIANCE vo výhodnom balíčku za extra nízku cenu!  

  

Balíček obsahuje:

- bieliace pásiky na zuby Crest 3D White BRILLIANCE Professional Effects20% BONUS naviac (až 24 aplikácií na 30 minút denne - oproti klasickému nebonusovému baleniu, ktoré obsahuje 20 aplikácií)

- bieliaca zubná pasta Crest 3D White Brilliance

- extra-bieliaca zubná pasta Crest 3D White Brilliance BOOST

 

(Akcia platí len do vypredania zásob.)  

 

 

Ako používať produkty z tohto výhodného balíčka?

 

Všetky 3 produkty môžete bez problémov používať spoločne v období, keď bielite zuby pásikmi. Je to ideálna kombinácia produktov pre maximálny možný efekt bielenia zubov.

 

Pasta BRILLIANCE je určená na bežné umývanie zubov. Je to najlepšia bieliaca zubná pasta značky Crest z celej ponuky Crest. Ide o klasickú zubnú pastu, ktorá prináša všetky benefity (chráni pred zubným kazom, atď.). Okrem tohto však navyše aj pekne bieli (leští) povrch zubov a udržiava ich biele. Používajte ju klasicky ráno a večer namiesto vašej bežnej zubnej pasty.

 

Pasta BRILLIANCE BOOST je už iný typ pasty. Je to silnejšia bieliaca zubná pasta určená na bielenie (leštenie) povrchu zubov, nie na bežnú starostlivosť o zuby (ochrana pred zubným kazom a pod.). Neobsahuje fluoridy, takže nechráni pred zubným kazom. Používajte ju občasne, kedykoľvek pociťujete potrebu zmyť z povrchu zubov nové farbivá - napríklad po vypití kávy a podobne. Ideálne je použiť raz denne, nie je problém použiť ju aj viackrát denne. Nemusíte ju ale používať každý deň. Jednoducho podľa potreby. Samozrejme, zuby si netreba žiadnou pastou vyslovene drhnúť. Zuby sa majú umývať jemnou technikou a pri tejto bieliacej paste je ideálne použiť techniku krúženia kefkou, čiže nie klasickú techniku sťahovania od ďasna smerom von.

 

Bieliace pásiky BRILLIANCE Professional Effects používajte tak ako je uvedené v návode. Ak pociťujete zvýšenú citlivosť zubov počas bielenia a je vám to nepríjemné, dajte si v bielení na 1-2 dni pauzu. Prípadne použite nejakú pastu na citlivé zuby a nepoužívajte v týchto dňoch pastu BRILLIANCE BOOST. Používať ju budete po dokončení bieliacej kúry pásikmi. Zvýšená citlivosť zubov je bežná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov. Neznamená to však, že sa musí objaviť. U veľkej časti používateľov pásikov Crest sa ani neobjaví alebo je len minimálna a nevšimnuteľná. Tieto pásiky navyše nie sú určené na hodinové aplikácie, ale len na 30-minútové a pri takomto postupnom viacdňovom bielení sa väčšinou nevyskytuje zvýšená citlivosť vôbec.

Balenie bieliacich pásikov Brilliance Professional Effects obsahuje až 24 aplikácií na 30 minút denne.

 

Kombinácia týchto 3 produktov vám zaručí najlepší možný efekt bielenia, ktorý môžete ešte viac maximalizovať tým, že budete čo najlepšie dodržiavať bielu diétu – vyhýbať sa farbiacim nápojom a potravinám (káva, čierny či zelený čaj, červený pomaranč, paradajková polievka, kečup, špenát, coca cola atď.). Nie je vyslovene nutné diétu dodržiavať, ale odporúča sa to. Niekedy sa káve nedá vyhnúť a preto po vypití kávy použite pastu Brilliance Boost. 

Loading