Porovnanie pásikov

Prehľad zubných pást Crest

 

Ak sa neviete zorientovať v ponuke zubných pást Crest a potrebueje poradiť ktorú si pre konkrétny účel vybrať, prečítajte si tento článok a o pastách Crest hneď získate lepší prehľad. Pasty sú tu rozdelené podľa hlavného účelu, na ktorý sú špeciálne určené. Všetky pasty Crest samozrejme chránia zuby vo všetkých potrebných oblastiach, ale niektoré majú napríklad extra silnú bieliacu schopnosť alebo napríklad pôsobí na zníženie citlivosti zubov a podobne. Pri zubných pastách nie je veľmi čo radiť, ale ak chcete o nich získať nejaký lepší prehľad a na základe toho sa rozhodovať pri výbere, čítajte ďalej. 

Zvýhodnený balíček našich najlepších zubných pást.

 

 

 Ak sa vám nechce veľa čítať a chcete najlepšie zubné pasty aké značka Crest má, tak si rovno zakúpte tento zvýhodnený balíček našich najlepších zubných pást Crest.

Pre čo najdlhšie udržanie belosti zubov a čo najlepšiu starostlivosť o zuby sa odporúča používať pasty Crest dlhodobo, keďže tieto pasty sú naozaj vysokej kvality, veľmi dobre čistia a leštia zuby, odstraňujú vonkajšie zafarbenia a chránia pred zubným kazom a sú veľmi šetrné k zubom.

 

Dokážu zubné pasty vybieliť zuby?

 

Zubné pasty Crest dokážu niektorým ľuďom zuby aj krásne vybieliť. Treba však brať na vedomie, že na bielenie zubov sú určené pásiky, nie pasty. Ak vám hocikto na svete bude tvrdiť, že vám akákoľvek zubná pasta zaručene vybieli zuby, tak vám bohužiaľ klame a chce na vás len zarobiť. Pasty čistia POVRCH zubov. Nedokážu však pôsobiť vo vnútri zuboviny a oxidovať tam farbivá na belší odtieň. Aj napriek tomu však máme tisíce zákazníkov, ktorí nám tvrdia, že im naše pasty zuby pekne vybielili. Ak by skúsili pásiky, mali ich určite ešte belšie. Takže ak vám postačuje mierne belší odtieň, aj tieto pasty sú pre vás optimálnou voľbou, ale ak požadujete profesionálny bieliaci účinok, je potrebné siahnuť po pásikoch Crest a pasty Crest používať v ideálnom prípade na udržiavanie bielych zubov.

 

Bieliace zubné pasty

 

Zubné pasty Crest dokážu fantasticky bieliť povrch zubov, odstraňovať vonkajšie zafarbenia a udržiavať zuby bielymi po veľmi dlhú dobu. Samozrejme chránia chrup aj v klasických oblastiach ako napríklad ochrana pred zubným kazom, pred zubným kameňom, plakom, zápalom ďasien a podobne, ale bieliaci účinok je ich veľkou doménou a konkurenčnou výhodou. V tomto sú naozaj najlepšie na svete a to nie je žiadny marketingový výkrik ako je to u väčšiny predajcov, ale jednoducho holý fakt.

Výhodný balíček najlepších bieliacich zubných pást Crest Brilliance.

 

Najlepšou bieliacou pastou z ponuky Crest je pasta 3D White Brilliance BOOST, ktorá ale neobsahuje fluorid a preto nechráni pred zubným kazom. Pri jej používaní je preto nutné používať aj pastu, ktorá chráni pred zubným kazom. Táto pasta je určená na bielenie zubov a neslúži aj ako náhrada za klasickú zubnú pastu.

 

Ak hľadáte bieliacu zubnú pastu, ktorá kompletne nahradí vašu bežnú pastu a zároveň bude mať vynikajúci bieliaci účinok, tak si zvoľte našu najlepšiu 3D White Brilliance. Zakúpiť si ju môžete rovno aj vo výhodnom balíčku oboch pást BRILLIANCE.

 

Bieliace zubné pasty usporiadané približne podľa sily bieliaceho účinku od nasilnejšej:

Extra-bieliaca zubná pasta 3D White Brilliance BOOST

Bieliaca zubná pasta 3D White Brilliance

Bieliaca zubná pasta 3D White DIAMOND STRONG

Baking Soda & Peroxide

3D White Radiant Mint

3D White Foaming Clean

3D White Arctic Fresh

Pro-Health EXTRA WHITENING

Pro-Health WHITENING

COMPLETE Multi-Benefit Extra Whitening

 

 

Zubné pasty na citlivé zuby

 

Zubné pasty Crest sú výborné aj na znižovanie citlivosti zubov. V sortimente značky je hneď niekoľko zubných pást tohto typu. Medzi týmito pastami sa nájdu aj pasty, ktoré majú okrem znižovania citlivosti zubov aj výborný bieliaci účinok. Ich zoznam nájdete tu: 

 

3D White Sensitivity - najlepšia bieliaca zubná pasta spomedzi pást na citlivé zuby

Sensi-Relief

Sensi-Repair and Prevent

Sensi-Namel - zároveň chráni a obnovuje zubnú sklovinu

Pro-Health

Pro-Health ADVANCED - zubárska zubná pasta

Pro-Health Sensitive + Enamel Shield

Pro-Health Gum Protection - je určená aj špeciálne na liečenie zápalu ďasien

 

 

Špecializované zubné pasty

 

Pro-Health Clinical Plaque Control - kontrola nad zubným povlakom, v ktorom sa množia baktérie

Pro-Health Gum Protection - pasta proti zápalu ďasien

Pro-Health Healthy Fresh - kompletná ochrana ústnej dutiny

Pro-Health INTENSE PEPPERMINT – silná pepermintová príchuť

Pro-Health SENSI-NAMEL – zubná pasta na ochranu zubnej skloviny pred pôsobením kyselín a pre obnovu porušenej skloviny

Pro-Health For Life 50+ - pasta určená pre ľudí po 50tke

 

 

Zubné pasty pre deti

 

Kid´s Sesame Street

Disney Pixar Princess

Disney Pixar Monsters Inc.

Disney Pixar Autá

Jake a Piráti