Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Biela diéta

Dodržiavanie bielej diéty dopomôže k lepšiemu efektu bielenia zubov a taktiež pomôže udržiavať zuby bielymi počas čo najdlhšej doby. Čo vlastne znamená pojem „biela diéta“ a ako a kedy je vhodné ju dodržiavať?

 

Biela diéta pre maximálny bieliaci účinok

 

Predstavuje určitý zoznam potravín a nápojov, ktorým by ste sa mali vyhýbať aspoň 1-3 dni pred bieliacou kúrou, počas bieliacej kúry a aspoň 3-5 dní po dokončení kúry bielenia zubov. Čím viac budete tieto intervaly predlžovať, o to lepší efekt bielenia dosiahnete. Ako prísne a ako dlho budete bielu diétu dodržiavať je samozrejme na vás. Nedodržiavanie tejto diéty neznamená hneď, že zuby nebudú po bieliacej kúre belšie, ale jej nedodržiavania môže znamenať slabšie výsledky bielenia aké by boli pri jej svedomitom dodržiavaní.

 

Potraviny pri bielej diéte 

 

Počas bielej diéty je vhodné vyhýbať sa tekutinám ako napríklad:Káva a biela diéta nejdú dokopy. Farebným nápojom by ste sa mali počas bielej diéty určite vyhnúť.

 

káva,

čierny a zelený čaj,

červené víno,

colové a iné farebné nápoje,

rôzne zeleninové šťavy či smoothies nápoje z farebnej zeleniny (cvikla, mrkva, kel...).

 

 

 

Pri bielení zubov je vhodné dodržiavať bielu diétu a vyhýbať sa farebným potravinám. Patria medzi nich aj čučoriedky.Medzi potraviny, ktoré nie je vhodné konzumovať počas bielej diéty patria napríklad:

 

čučoriedky,

cvikla,

špenát,

kečup,

mrkva,

sójová omáčka.

 

 

Základ pitného režimu by mala tvoriť voda. Niekedy sa káve úplne vyhnúť nedá, ale aspoň sa ju pokúste obmedziť. A po vypití kávy určite ihneď vypite aj trochu vody, alebo si vypláchnite ústa vodou, použite škrabku na jazyk alebo si rovno umyte zuby. Odporúčame vyhýbať sa počas bieliacej kúry citrusovému ovociu kvôli silným kyselinám, ktoré obsahuje. Zuby si umývajte aspoň 2-krát denne, a to ideálne bieliacimi zubnými pastami Crest, ktoré dokážu vynikajúco udržiavať belosť zubov po dlhý čas a vedia priebežne bieliť povrch zubov.Crest Supreme Professional (bez krabice)

84 ks
30 minút denne počas 42 dní

Doprava zadarmo

108.90 €

Polovičné balenie Crest Supreme Professional

42 ks
30 minút denne počas 21 dní

Doprava zadarmo

64.90 €

Tretinové balenie Crest Supreme Professional

28 ks
30 minút denne počas 14 dní

Doprava zadarmo

44.90 €

Bieliace pásiky na zuby Crest 3D White Supreme FlexFit

Crest 3D White Supreme FlexFit

42 ks
1 hodina denne počas 21 dní

Doprava zadarmo

89.90 €


Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.