Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Nikdy nekupujte pásiky na kusy

Bieliace pásiky sú už naozaj veľmi dobre známym a veľkým hitom. Po ich použití sú zuby naozaj belšie a po spotrebovaní celého balenia je dielo amerického úsmevu štastne dokonané. Oplatí sa ale kupovať si pásiky aj na kusy v snahe ušetriť? Keďže v poslednom čase sa na internete dosť rozšíril takýto predaj (často načierno), rozhodli sme sa k tomu napísať tento článok.

 

Zopár aplikácií pásikov vám bude úplne nanič...

 

Občas sa niekde na Facebooku alebo bazároch, či na prvý pohľad veľmi pochybných a hlavne neoverených weboch objavujú ponuky na bieliace pásiky predávané na kusy. Celé balenie pásikov obsahuje od 10 (u najslabších pásikov Vivid) až po 42 aplikácií (u najobjemnejšieho balenia pásikov Supreme).

Oplatí sa kúpiť si trebárs len nejakých 5 kusov, ktoré často takíto pochybní predajcovia ponúkajú? V žiadnom prípade na to nenaleťte! Vysvetlíme si aj prečo:

 

   • zopár aplikácií vám zuby určite nevybieli tak, aby efekt mohol pretrvať týždne, mesiace či dokonca roky. Ani náhodou...
   • môže sa stať, že s pár aplikáciami si bieliaci efekt ani nevšimnete, keďže je to jednoducho málo.
   • na kompletný bieliaci efekt je určené celé balenie bieliacich pásikov. U niektorých ľudí a u niektorých druhov pásikov môže postačovať niekedy aj polovičné balenie, alebo dokonca tretinové balenie u mimoriadne objemného balenia pásikov Supreme, avšak nejakých 5 či 6 aplikácií je naozaj zbytočné kupovať. Je tu veľké riziko doslova zbytočného nákupu.
   • pásiky "kusovky" nekupujte aj preto, lebo takto odbalené sáčky sú väčšinou lacné napodobeniny pásikov Crest dovážané špekulantmi z čínskych portálov. Ich zloženie je nízkonákladové, pochybné a niekedy môže byť dokonca aj nebezpečné. Zuby vám určite nevybieli.
   • pásiky predávané na kusy sú dosť často dokonca expirované a predajca vám ich ponúka takýmto spôsobom práve preto, že k nim nedostanete krabicu a teda nevidíte ich dátum spotreby
   • pochybný predajca vám predá napríklad pätinu balenia, čiže len pár aplikácií, väčšinou dokonca fejkových pásikov za neúmerne navýšenú cenu, ktorá určite ani zďaleka nie je pätinovou cenou ceny celého balenia. Pri takomto nakupovaní sa teda nechávate veľmi ľahkovážne a dobrovoľne klamať.

 

Ako nenaletieť na fejky a nezmyselné kúpy

 

Náš e-shop je tu pre vás už od roku 2011, má stovky recenzií skutočných overených zákazníkov, ktorých overuje tretia strana heureka.sk. Máme veľmi dobrú povesť, stálych a spokojných zákazníkov a predávame len a len čisté originály dovážané priamo z USA. Žiadne prefabrikanty, ani fejky z Číny. Pásiky Crest sa vyrábajú priamo v USA

 Pozor na fejky bieliacich pásikov Crest Professional Effects

Zhrňme si to teda:

 

 1. Nakupujte len v overených e-shopoch.
 2. Nikdy nechoďte hlavne za nízkou cenou. Chcete kvalitný výrobok, takže berte na vedomie, že kvalita vždy niečo stojí. Nezvyčajne nízka cena nevypovedá o kvalite, ale skôr o pochybnosti produktu a samotného predajcu.
 3. Ak chcete skutočne biele zuby, ktoré budú biele dlho, kupujte celé balenia, ktoré sú ako také, určené na bielenie zubov. Nekupujte pásiky na kusy, pár aplikácií vám bude úplne nanič. 
 4. Bieliace pásiky si dávate na zuby. Nie je to leštidlo na koženkové topánky. Na zuby by ste si mali dávať len produkty najvyššej kvality, keďže ide aj o vaše zdravie. Nekupujte preto fejky pásikov Crest za podozrivo nízke ceny z pochybných neoverených e-shopov, či od amatérskych predajcov na Facebooku, ktorí predávajú bez podnikateľského oprávnenia tovar dovezený načierno z Číny.

 

Dalo by sa písať aj ďalej, keďže ľudí, ktorí sa nám ozývajú, že naleteli na fejky pásikov Crest, neustále pribúda a asi to tak stále bude. Ale snáď sme týmto článkom pomohli aspoň niektorým z vás. Bieliace pásiky Crest 3D BRILLIANCE White

32 ks
30 minút denne počas 16 dní

Doprava zadarmo

63.90 €

Crest 3D White 1-hour EXPRESS

20 ks
1 hodina denne počas 10 dní

Doprava zadarmo

57.90 €

Bieliace pásiky Crest Supreme Professional

84 ks
30 minút denne počas 42 dní

Doprava zadarmo

149.90 €109.90 €

1/2 bal. Crest 3D White SUPREME BRIGHT

20 ks
1 hodina denne počas 10 dní

Doprava zadarmo

59.90 €


06.01.2019 17:14:52 | Jana

Ja som raz kupovala taketo pasiky z eshopu, ktoreho ceny vyzerali byt dost nizke. Islo o nejake balenie 5 kusov, ale olutovala som to, lebo som na zasielku cakala viac ako tyzden a navyse mi tie pasiky prisli akoby po spotrebe, trochu akoby smrdeli a nemali nikde vyznaceny datum spotreby. Boli ine ako poznam z vasho obchodu. Naozaj netreba pozerat vzdy iba na nizku cenu.