Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Pasty Crest sú bez triclosanu

Triclosan je antibakteriálna a antimykotická látka, ktorá sa často používa v lacných zubných pastách. Látka sa nachádza aj v niektorých zubných pastách na slovenskom trhu, napríklad v paste od firmy Colgate & Palmolive. Triclosan má negatívny vplyv na fungovanie proteínu zodpovedného za detoxikáciu škodlivých chemikálií v organizme. Spôsobuje vlastne nerovnováhu medzi antioxidačnou kapacitou bunky a množstvom voľných radikálov. Je pôvodcom mnohých ochorení, od Alzheimerovej choroby až po rôzne druhy rakoviny. Ide o karcinogénnu látku. Triclosan navyše reaguje s chlórom vo vode, s ktorým tvorí ďalšie karcinogény.

 

Zubné pasty Crest sú výnimočné a neobsahujú Triclosan

 

Zubné pasty Crest sú najkvalitnejšími zubnými pastami na americkom, a pravdepodobne aj celosvetovom, trhu. Zubné pasty Crest sa môžu pochváliť tým, že látku Triclosan neobsahujú.

 

Zubné pasty Crest sú najkvalitnejšími zubnými pastami na americkom, a pravdepodobne aj celosvetovom, trhu. Zubné pasty Crest sa môžu pochváliť tým, že látku Triclosan neobsahujú.Crest 3D White Professional Effects

40 ks
30-45 minút denne počas 2...

Doprava zadarmo

94.90 €79.80 €


Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.