Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Bieliaca zubná pasta Crest Pro-Health WHITENING

Kód produktu: 7282

4.637

(7 hodnotení)14.90 €

Dostupnosť: Skladom

Objem 121 g

Bieliaca zubná pasta, ktorá dokonale vybieli povrch vašich zubov na maximálnu možnú úroveň bielenia zubov, ktorá je možná bez použitia účinnejších bieliacich pásikov. Je to teda najvyšší level bielenia, ktorý je možné dosiahnuť zubnými pastami. Treba však samozrejme myslieť na to, že žiadna zubná pasta na svete nie je v bielení zubov taká účinná ako bieliace pásiky Crest, ktoré sú určené priamo na bielenie zubov a nie len na čistenie zubov, či bielenie POVRCHU zubov ako je to u bieliacich zubných pást.

Vďaka obsahu fluoridu cínatého pomáha bojovať proti zubnému kazu a chráni pred zubným povlakom, zápalom ďasien a citlivosťou zubov. Pasta je stabilizovaná aminokyselinou glycín, ktorá podporuje uvoľnenie sily fluoridu cínatého.

Účinná formula tejto pasty leští povrchové zafarbenia, zároveň odstraňuje zubný povlak a posilňuje sklovinu pre zdravšie zuby a ďasná.

 

aktívna ingrediencia: fluorid cínatý (0.454%)

 

Zubné pasty Crest Pro-Health boli ako jediné na svete uznané Americkou zubnou asociáciou za pozitívne pôsobenie vo všetkých oblastiach ochrany zubov, ďasien a ústnej dutiny.

Zubné pasty Crest Pro-Health boli ako jediné na svete uznané Americkou zubnou asociáciou za pozitívne pôsobenie vo všetkých oblastiach ochrany zubov, ďasien a ústnej dutiny.

Zubná pasta Crest Pro-Health WHITENING poskytuje ochranu v týchto 8 oblastiach ústnej hygieny a starostlivosti o chrup:

 

  • chráni pred zubným kazom,
  • eliminuje citlivosť zubov,
  • odstraňuje zubný povlak,
  • odstraňuje zubný kameň,
  • chráni ďasná,
  • posilňuje sklovinu,
  • bieli povrch zubov,
  • osviežuje dych.

 

 

Príchuť: mentol

 

Nevhodná pre deti do 12 rokov.

Neobsahuje triclosan.

Aktívna ingrediencia: Stannous fluoride 0,454% (0,16% w/v fluoride ion)

Neaktívne ingrediencie: Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Carrageenan, Sodium Gluconate, Flavor, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Stannous Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin, Sucralose, Mica, Titanium Dioxide, Blue 1

Loading