Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Bieliaca zubná pasta Pro-Health ADVANCED Extra Whitening

Kód produktu: 70742

4.7333

(33 hodnotení)


16.90 €14.90 €

Ušetríte 2.00 € (-12%)

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Objem 144 g

Vynikajúca zubná pasta pre liečenie problémov ďasien, zapálené ďasná, či zvýšenú citlivosť zubov.

Bieliaca zubná pasta, ktorá dokonale vybieli povrch vašich zubov na maximálnu možnú úroveň bielenia zubov, ktorá je možná bez použitia účinnejších bieliacich pásikov. Je to teda najvyšší level bielenia, ktorý je možné dosiahnuť zubnými pastami. Treba však samozrejme myslieť na to, že žiadna zubná pasta na svete nie je v bielení zubov taká účinná ako bieliace pásiky Crest, ktoré sú určené priamo na bielenie zubov a nie len na čistenie zubov, či bielenie POVRCHU zubov ako je to u bieliacich zubných pást.

Pasta vybuduje ochranu na citlivých miestach v chrupe proti pôsobeniu podnetov spôsobujúcich nepríjemné bolesti spojené s citlivosťou zubov, čím odstráni vaše problémy s citlivými zubami.

 

- aktívna ingrediencia: fluorid cínatý (0.454%)

 

Zubné pasty Crest Pro-Health boli ako jediné na svete uznané Americkou zubnou asociáciou za pozitívne pôsobenie vo všetkých oblastiach ochrany zubov, ďasien a ústnej dutiny.

Zubné pasty Crest Pro-Health boli ako jediné na svete uznané Americkou zubnou asociáciou za pozitívne pôsobenie vo všetkých oblastiach ochrany zubov, ďasien a ústnej dutiny.

 

Účinky:

  • proti citlivosti zubov
  • jemne bieli povrch zubov
  • proti problémom ďasien (zápal ďasien a iné)
  • proti erózii skloviny (ktorú spôsobujú kyseliny - napríklad v citrusových plodoch, či v coca cole a iných bublinkových nápojoch)
  • proti zubnému kazu
  • proti zubnému povlaku
  • proti zubnému kameňu
  • osviežuje dych
  • leští povrch zubov, odstraňuje vonkajšie zafarbenia

 

 

Príchuť: mentol

 

Nevhodná pre deti do 12 rokov.

Neobsahuje triclosan.

Aktívna ingrediencia: Stannous fluoride 0,454% (0,16% w/v fluoride ion)

Neaktívne ingrediencie: Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, Propylene Glycol, Peg-6, Water, Zinc Lactate, Trisodium Phosphate, Flavor, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Gluconate, Carrageenan, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Mica, Titanium Dioxide, Blue 1

Loading