Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Bieliace pásiky Crest Supreme Professional

Kód produktu: 6588

4.81280

(280 hodnotení)124.90 €

Dostupnosť: Už sa nevyrábajú

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 84 ks

Aplikácia 30 minút denne počas 42 dní

 

Bieliace pásiky Supreme sa už nevyrábajú. V ponuke už nebudú. Odporúčame napríklad pásiky Crest Supreme Bright ako alternatívu.

 

Pásiky Crest Supreme Professional Whitestrips sú najsilnejšie bieliace pásiky značky Crest s najväčším počtom pásikov v balení. Balenie obsahuje až 42 aplikácií. Tieto pásiky nepatria do klasickej série 3D White. Sú určené na domáce bielenie zubov a zaručujú profesionálne vybielenie zubov na úrovni laserového bielenia.

 

- o 14 % dlhší pásik na horné zuby a o 18 % dlhší pásik na dolné zuby

- pásiky Supreme bohužiaľ nemajú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip) silnejšieho prilepenia na zuby. Avšak aj napriek tomu držia na zuboch dostatočne pevne a nehrozí, žeby sa zo zubov skĺzli.

 

Použitie:

- 1-krát denne na 30 minút počas 42 dní (alebo 2-krát denne na 30 minút počas 21 dní)

- balenie obsahuje až 84 bieliacich pásikov (42 pásikov na horné zuby a 42 pásikov na dolné zuby), čiže 42 sáčkov s pásikmi

garancia spokojnosti a profesionálneho vybielenia zubov

 

Pásiky Crest obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubári pri profesionálnom bielení zubov. Vybielenie zubov týmito pásikmi je rovnaké alebo lepšie ako vybielenie laserom za 500,- USD u zubára. Pásiky Crest sú klinicky testované a nepoškodzujú zubnú sklovinu, ich používanie nepredstavuje absolútne žiadne riziko, bielenie navyše prebieha jednoducho, postupne a v pohodlí Vášho domova.   Značka Crest je v USA číslom 1 v oblasti bielenia zubov. Je odporúčaná Americkou zubnou asociáciou tak ako aj mnohými dentistami a zubármi.

Keďže tieto pásiky Vám vybielia zuby na dlhú dobu už po pár dňoch bielenia, môžete použiť napríklad len polovicu balenia, alebo ešte menej a zvyšok si nechať na neskôr. :)  

Loading