Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Crest 3D White Professional Effects

Kód produktu: 842

4.961436

(1436 hodnotení)


94.90 €82.90 €

Ušetríte 12.00 € (-13%)

Dostupnosť: Skladom

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 40 ks

Aplikácia 30-45 minút denne počas 20 dní

 

PRODUKT ROKU 2019 (aj 2018) - VÍŤAZ

(podľa portálu heureka.sk a overených zákazníkov, ktorí produkt naozaj zakúpili)

 

 

UPOZORNENIE: Na trhu sa objavuje stále viac napodobenín pásikov Crest Professional Effects, a to v obale, aký sa už VIAC AKO 6 ROKOV NEVYRÁBA. Najstaršia šarža v spomínanom dizajne obalu produktu expirovala už pred viac ako 3,5 rokmi, keďže medzičasom tieto pásiky prešli už DVOMA zmenami dizajnu obalu. Také produkty sú neúčinné fejky z čínskeho aliexpressu. Nakupujte len v overených e-shopoch, akým je práve náš e-shop s 11-ročnou tradíciou a stovkami recenzií overených skutočných zákazníkov na Heureka.sk. Nákupom u nás neriskujete kúpu lacného fejkového tovaru dovezeného cez čínske portály. U nás máte garanciu originality a skutočnej americkej kvality, ktorá naozaj funguje + obsiahlu brožúrku v slovenčine s radami a odporúčaniami nevyhnutnými pre kvalitný bieliaci účinok pásikov Crest. Viac info o fejkoch týchto pásikov v článku Pozor na čínske fejky pásikov Crest na trhu. POZOR: Fejky na trhu už aj v predošlej verzii dizajnu obalu. Nakupujte len v e-shopoch s certifikátom Heureka - overené zákazníkmi. 

 

 

Najobľúbenejšie bieliace pásiky z novej série Crest 3D White.

Najlepší pomer kvalita/cena, najefektívnejší postupný spôsob bielenia zubov - 30-45 minút denne.

Najvyšší profesionálny stupeň bielenia zubov.

 

Biele zuby vydržia biele viac ako 1 rok a pri dobrej starostlivosti o zuby (napríklad pastou Crest 3D White Brilliance) aj dlhšie.

Bieliace pásiky Crest 3D White Professional Effects majú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip), vďaka ktorej pevne držia na zuboch, nešmýkajú sa, počas aplikácie pásikov preto môžete aj jesť, piť či sprchovať sa.

 

Použitie:

- 1 x denne na 30 až 45 minút počas 20 dní

- balenie obsahuje 40 pásikov = 20 pásikov na horné zuby a 20 pásikov na dolné zuby = 20 aplikácií

 

Bieliace pásiky Crest Professional Effects získali množstvo prestížnych ocenení.

Bieliace pásiky na zuby Crest 3D White Professional Effects získali množstvo prestížnych ocenení.

 

 

Ocenenia bieliacich pásikov Professional Effects

 

 

Magazínom Allure boli v roku 2013 vyhlásené na základe hlasov čitateľov za najlepší bieliaci prostriedok na zuby v drogériách.

 

 

 

V The Knot (2012) boli pásiky ocenené opäť za najlepší prostriedok na bielenie zubov v rebríčku “Beauty Awards- Teeth Whitener”.

 

 

Víťaz americkej Shape of Beauty Awards 2010 v kategórii o najlepší bieliaci prostriedok na zuby voľne dostupný na celosvetovom trhu.

 

 

 

Víťaz Life & Style Beauty Awards 2010 ako najužitočnejší prostriedok na bielenie zubov.

 

 

 

Čitateľmi magazínu Vogue boli pásiky ohodnotené ako najlepší bieliaci prostriedok na zuby v Teen Vogue´s Reader´s Choice Awards 2010.

 

 

 

Prestížnou internetovou stránkou BestCovery.com ohodnotené ako najlepší spôsob bielenia zubov.

 

 

Magazínom NewBeauty boli pásiky Professional Effects vymenované za najspoľahlivejší prostriedok na domáce bielenie zubov v každoročnej ankete Beauty Choice Awards.

 

 

 

Pásiky Crest obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubári pri ambulantnom bielení zubov. Vybielenie zubov týmito bieliacimi pásikmi je rovnaké ako vybielenie laserom za 500 amerických dolárov u zubára. Pásiky Crest sú klinicky testované a nepoškodzujú zubnú sklovinu, bielenie prebieha šetrne, postupne, jednoducho a navyše v pohodlí vášho domova.Značka Crest je v USA absolútnym čislom 1 v oblasti bielenia zubov a zubnej hygieny. Je odporúčaná Americkou zubnou asociáciou tak ako aj mnohými dentistami a zubármi.

Loading