Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Polovičné bal. Supreme + bieliaca zubná pasta Brilliance

Kód produktu: 83

4.7553

(53 hodnotení)


94.90 €84.90 €

Ušetríte 10.00 € (-11%)

Dostupnosť: Už sa nevyrábajú

Doprava zadarmo

Úsporný balíček dvoch výborných produktov: polovičné balenie najsilnejších pásikov Crest a najlepšia bieliaca zubná pasta za zvýhodnenú cenu oproti kúpe týchto produktov samostatne.

 

Pásiky Crest Supreme sú najsilnejšie. Na vybielenie zubov postačuje bez problémov aj toto polovičné balenie. Nemajú Strong Grip, No Slip technológiu silného prilepenia na zuby, čo je ich jediná slabina. Neznamená to však, žeby sa na zuboch nejako veľmi šmýkali. Držia samozrejme dostatočne dobre. Ľudia, ktorí mali predtým iné pásiky Crest, ktoré túto technológiu silného prilepenia majú, si rozdiel všimnú, ale tí, ktorí také pásiky nemali, si rozdiel ani nevšimnú a nebude im na týchto pásikoch nič vadiť. Polovičné balenie Supreme obsahuje 21 aplikácií na 30 minút denne.

 

V balíčku je aj naša najlepšia bieliaca zubná pasta na bežné používanie. Pri dlhodobom používaní tejto zubnej pasty budú mať vaše vybielené zuby biely odtieň naozaj prakticky dlhodobo. Pasta výborne odstraňuje z povrchu zubov nové farbivá a udržiava zuby bielymi po dlhú dobu. Prináša samozrejme aj všetky ostatné benefity potrebné pre špičkovú starostlivosť o zuby.

Loading