Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Polovičné balenie Crest 3D PROFESSIONAL White

Kód produktu: 1117

4.8454

(54 hodnotení)37.50 €

Dostupnosť: Skladom

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 20 ks

Aplikácia 30 minút denne počas 10 dní

 

NOVINKA!

 

Polovičné balenie bieliacich pásikov Crest 3D PROFESSIONAL White. Keďže niektorým ľuďom postačuje na kvalitný bieliaci účinok aj polovičné balenie, máme v ponuke aj takýto variant. Na kompletný profesionálny bieliaci efekt je ale určené celé balenie pásikov Professional White

Pásiky PROFESSIONAL White sú vylepšenou verziou pásikov Crest 3D White Professional Effects, ktoré boli dlhodobo najobľúbenejším produktom z celej ponuky pásikov Crest a aj nami najodporúčanejším produktom, pretože ide o veľmi ideálne prispôsobený produkt (ideálna dĺžka bielenia - 30 minút, ideálne trvanie kúry - 20 dní, silnejší typ pásikov). Staršie pásiky Professional Effects sú dokonca PRODUKTOM ROKU 2018 podľa portálu heureka.sk a na základe recenzií ich skutočných používateľov. Porovnanie celého balenia pásikov Professional White s ostatnými pásikmi Crest nájdete aj v našej porovnávacej tabuľke. Poskytujú profesionálny stupeň bielenia zubov.

 

 lepšie ako starší variant Professional Effects, keďže výrobca u tejto novej verzie vylepšil bieliace vlastnosti, ktoré už aj tak boli na vysokej kvalitatívnej úrovni, ako je to u značky Crest bežné už roky.

Pásiky PROFESSIONAL White majú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip), vďaka ktorej pevne držia na zuboch a nešmýkajú sa.

 

Použitie:

- 1 x denne na 30 minút počas 10 dní

- balenie obsahuje 20 pásikov = 10 pásikov na horné zuby a 10 pásikov na dolné zuby = 10 aplikácií

Loading