Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Polovičné balenie Crest 3D VIVID GENTLE - na citlivé zuby

Kód produktu: 1113

4.53169

(169 hodnotení)29.90 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 12 ks

Aplikácia 30 minút denne počas 6 dní

Polovičné balenie bieliacich pásikov Crest 3D VIVID GENTLE určených na citlivé zuby. Niekomu môže stačiť aj polovica balenia a preto ju máme v ponuke. Ak ale požadujete profesionálnejší efekt bielenia zubov, odporúčame určite vždy kupovať len celé balenia pásikov Crest. 

Bieliace pásiky Crest 3D VIVID GENTLE sú určené špeciálne na bielenie citlivých zubov. Bieliť citlivé zuby je obtiažne, keďže trpia zvýšenou citlivosťou a preto treba vyberať bieliaci prípravok svedomito, aby nebolo bielenie trochu nepríjemné. Ľudia potom často končia pokusy o bielenie zubov s neuspokojivým, resp. žiadnym výsledkom. S pásikmi Crest je to ale iné. Tie fungujú úplne všetky. A efektívne vybieliť zuby vďaka týmto pásikom môžu aj ľudia trpiaci citlivejším chrupom. Nové pásiky VIVID GENTLE sú určené práve na citlivé zuby, ktoré by ste inak ničím efektívne nevybielili. S pásikmi VIVID GENTLE sa to dá a výsledok je skutočne vynikajúci. Pri použití polovičného balenia ale treba rátať s tým, že nepoužívate kompletné balenie určené pre konečný efekt vyššieho levelu bielenia zubov a že efekt nemusí byť taký, aký ste si možno predstavovali. Toto balenie je vhodné napríklad pre ľudí, ktorí už zuby pásikmi bielili a potrebujú ich len priebežne prebieliť, alebo dobieliť. Prípadne pre ľudí, ktorým postačuje aj slabší efekt a majú typ a stav chrupu, ktorý je ľahko bieliteľný.

 

- tak ako všetky nové pásiky série 3D White, majú aj tieto Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip) silnejšieho prilepenia na zuby

 

Použitie:

- 1 x denne na 30 minút počas 6 dní

- balenie obsahuje 12 pásikov = 6 pásikov na horné zuby a 6 pásikov na dolné zuby = 6 aplikácií

Loading