Porovnanie pásikov

STARÝ DIZAJN - Crest 3D White Gentle Routine

Kód produktu: 2472

4.7133

(133 hodnotení)


64.90 €34.90 €

Ušetríte 30.00 € (-46%)

Dostupnosť: Už sa nevyrábajú

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 56 ks

Aplikácia 5 minút denne počas 28 dní

 

UPOZORNENIE: Pásiky Gentle Routine v tomto obale sa nevyrábajú už viac ako rok. Nenaleťte podvodníkom, ktorí ešte stále tieto staré pásiky ponúkajú, navyše za za premrštenú cenu. Ak vám tieto pásiky niekto ponúka, vedzte, že vám ponúka pásiky po dátume expirácie, prebalený expirovaný prefabrikant či fejkové produkty z čínskej alibaby! Takéto pásiky je nebezpečné používať a navyše je to zbytočné, keďže expirovaný gél nemá žiadny pozitívny efekt pre bielenie zubov. Aj produkt s veľmi blízkym dátumom spotreby nie je ideálny, keďže gél už veľmi výrazne stráca na svojej kvalite a nebieli tak ako by mal.

Kupujte už len pásiky Crest v novom dizajne obalu.

Podľa informácií od našich zákazníkov sú na trhu podvodníci, ktorí sa vydávajú za oficiálny obchod Crest. Nenaleťte na takéto snahy oklamať vás. Tieto pásiky stále ponúkajú a klamú o ich použití, ktoré sa nepoužívali na 30 minút (ako to vraj uvádzajú títo podvodníci), ale len na 5 minút denne. Po 5 minútach gél vypŕcha a je k ničomu. Expirovaný gél je k ničomu už od začiatku... Kupujte už len pásiky Crest v novom dizajne obalu a len v overených e-shopoch, aby ste sa vyhli takýmto fejkovým produktom dovezeným z čínskej alibaby či aliexpressu.

  

- pásiky Gentle Routine v tomto starom dizajne obalu sa používajú len na 5 minút denne počas 28 dní

- nemajú Advanced Seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, čo je ich veľkou slabinou

 

Pásiky v starom dizajne mali oproti novým baleniam oveľa slabší efekt. U pásikov Gentle Routine hlavne preto, že tieto boli určené len na slabých 5 minút denne, pričom nové sa používajú na 30 minút, kde je efekt oveľa výraznejší.

 

Tieto pásiky už nie je možné zakúpiť, pretože ide o starú variantu, u ktorej už aj úplne najnovšia šarža dávno vyexpirovala.

Loading