Porovnanie pásikov

Použitie bieliacich pásikov Crest

 

Používať bieliace pásiky Crest je úplne jednoduché a zvládne to úplne každý. Môžete ich aplikovať na zuby hneď ráno, keď sa pripravujete do práce, keď pozeráte televíziu, telefonujete, alebo dokonca aj pri sprchovaní. Počas aplikácie pásikov s Advanced seal technológiou môžete dokonca aj jesť a piť. Najvhodnejší čas na aplikáciu pásikov je poobede alebo podvečer, keďže tesne pred použitím pásikov sa nemajú umývať zuby. Odporúčame aplikovať večer a najskôr 10 minút po aplikácii si umyť zuby.

 

Aplikácia pásikov Crest

 

Prvý krok - odlepte pásik:

- Pre najlepší účinok neodporúčame umývať zuby tesne pred aplikovaním bieliaceho pásiku.

- Otvorte fóliové puzdro a vytiahnite bieliaci pásik.

- Odlepte priehľadnú fóliu z pásika.

 

Druhý krok - aplikujte:

Používať pásiky Crest je naozaj jednoduché a zvládne to každý. Postup aplikácie nájdete na tejto stránke.

- Priložte gélovú stranu pásika na zuby.

- Urovnajte pásik ku hrane ďasna a jemne pásik pritlačte, aby bol kontakt so zubami čo najlepší.

- Zvyšok pásika zahnite dozadu za zuby.

 

Tretí krok - ukážte svoj nový biely úsmev:

- Nechajte pôsobiť určený počet minút.

- Pásik odlepte a zahoďte.

- Ak na zuboch zostane zvyšok gélu, utrite ho a ústa vypláchnite vodou.

 

 

Porovnanie bieliacich pásikov

Tabuľka porovnania bieliacich páskov Crest. Pásiky sú tu usporiadané podľa sily, počtu aplikácií a podobne.

 

Podrobnejšie informácie s porovnaním bieliacich pásikov Crest nájdete na stránke Porovnanie.

 

Rady k používaniu bieliacich pásikov

 

  • Tesne pred aplikovaním pásikov na zuby si neumývajte zuby.
  • Bieliace pásiky aplikujte večer pred spaním pred umývaním zubov. Znížite takto riziko citlivosti zubov na minimum a počas noci sa vám do pootvorených mikrokanálikov v zuboch nebudú usádzať nové farbivá zo stravy a z nápojov, keďže v noci nejete a nepijete.
  • Pre podporenie bieliaceho efektu bieliacich pásikov a pre udržiavanie Vášho bieleho úsmevu používajte zubnú pastu Crest 3D White Brilliance.
  • Bieliace pásiky Crest používajú rovnaké ingrediencie ako používajú pri bielení zubov zubní lekári, takže máte istotu bezpečného bielenia a dokonca v pohodlí Vášho domova. Pri bielení sa môže u ľudí s veľmi citlivými zubami vyskytnúť zvýšená citlivosť zubov počas bielenia. Ide iba o sprievodnú reakciu, ktorá prestáva hneď po zosadení pásikov zo zubov a nie je nijako škodlivá. Ak pri bielení zubov pomocou bieliacich pásikov Crest pociťujete zvýšenú citlivosť, je vhodné používať zubnú pastu Crest 3D White Sensitivity na citlivé zuby ako doplnkovú starostlivosť o Vaše biele zuby namiesto klasickej zubnej pasty. Pri výskyte citlivosti si dajte s pásikmi 1-2 dni pauzu a potom v aplikácii pokračujte. Prečítajte si podrobnejšie o zvýšenej citlivosti počas bielenia.
  • Po použití bieliacich pásikov si umyte ruky mydlom. Zabráňte kontaktu očí a gélu z bieliacich pásikov. Zabráňte kontaktu gélu z bieliacich pásikov s oblečením a textíliami. Mohli by pošpiniť oblečenie.
  • Použite do konca záručnej doby uvedenej na obale.
  • Uchovávajte pri izbovej teplote.

 

Toto sú len základné rady k použitiu pásikov. Podrobnejšie rady a odporúčania rozobraté do detailov si prečítajte na stránke Rady k používaniu pásikov.