Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Ako mať dokonalé zuby

Zuby si umývajte dvakrát denne, alebo po každom jedle správnou technikou, kvalitnou pastou a dobrou kefkou. Je dôležité vedieť ako správne čistiť zuby. Nie je jedno akú techniku čistenia praktizujete.

 

Je dôležité mať aj správnu zubnú kefku. Nie všetky kefky majú len pozitívne efekty pre chrup. Nekupujte si už tie lacné kefky z hypermarketov. Také kefky nemajú laserovo zabrúsené štetinky a škrabú vašu sklovinu aj ďasná, odhaľujú zubné kŕčky, o to viac pri praktizovaní čistenia zubov nesprávnou technikou. Kúpte si buď klasickú manuálnu kefku s laserovo zabrúsenými štetinkami typu Curaprox, Swissdent a podobne. Alebo siahnite hlbšie do peňaženky a zaobstarajte si elektrickú sonickú kefku. Berte však na vedomie, že technika čistenia zubov elektrickou kefkou je iná ako technika čistenia manuálnou kefkou.

 

Pravidelne, aspoň raz ročne, navštevujte dentálnu hygienu. Prípadne si nechajte urobiť aj pieskovanie, ktoré vám čiastočne odstráni z povrchu zubov nové nadobudnuté vonkajšie zafarbenia. Pieskovanie nepodstupujte častejšie ako raz za polroka, aby nedochádzalo k poškodzovaniu chrupu.

 

Používajte zubnú niť a medzizubnú kefku. Periodicita používania týchto doplnkov ústnej hygieny závisí od aktuálneho stavu vášho chrupu a hlavne ďasien a tiež od rozloženie zubov v ústach a medzierok medzi nimi.

 Pre dokonalú starostlivosť o zuby je potrebné používať okrem zubnej kefky aj zubnú niť a medzizubnú kefku.

Raz za týždeň je vhodné použiť aj jednozväzkovú kefku. Sadnite si s ňou večer ku telke a bez pasty len tak s vodou si dôkladne prečistite priestory zubných kŕčkov. Platí to aj pre zuby z ich zadnej strany. Chrup tak zbavíte zubného kameňa a teda aj baktérií, ktoré sú príčinou vzniku zápalov a s tým súvisiaceho vzniku odhalených zubných kŕčkov, citlivosti zubov, paradonditídy, kazov atď.

 

Tesne po zjedení pomaranča, či iného citrusového plodu alebo po vypití ovocnej šťavy si neumývajte zuby, aby ste kyseliny obsiahnuté v týchto plodoch neroznášali po zuboch a ešte viac neakcelerovali ich pôsobenie na sklovine zubov. Tieto kyseliny leptajú sklovinu a poškodzujú chrup. Navyše aj zvyšujú citlivosť zubov.

 

Po zjedení citrusového ovocia si opláchnite zuby vodou. Zbavíte tak ústnu dutinu a zuby ovocných kyselín aspoň čiastočne a nedovolíte im tak pôsobiť na vašu sklovinu.

 

Po vypití kávy, coca coly, čierneho čaju alebo iného nápoja či jedla farbiaceho zuby, si umyte zuby alebo aspoň opláchnite zuby vypitím poháru vody. Je to čiastočné uplatňovanie zásad bielej diéty.

 

Ako mať biele a zdravé zuby

 

A nakoniec, pre dlhodobo krásne biele zuby, používajte bieliace pásiky Crest. Po prvom bielení získa váš chrup žiarivo biely odtieň. Závisí od vašej starostlivosti o zuby a životosprávy ako dlho vydržia biele. U niekoho je to rok, u iného aj dva roky. Bieliaceho efektu sa však určite dočkáte, keďže toto nie je nejaký nový neznámy produkt, ale rokmi a skúsenosťami ľudí overený značkový výrobok uznávanej firmy, ktorý je na trhu už 15 rokov a použili ho milióny ľudí po celom svete. Aj recenzie našich spokojných zákazníkov sú dôkazom kvality a účinku pásikov Crest. Pred čo najdlhšie udržanie belosti zubov používajte dlhodobo zubné pasty Crest.

 

Predstavte si tú spokojnosť s vaším zovňajškom ak budete mať dokonale krásne zdravé biele zuby. Začnite uplatňovať rady, ktoré ste si práve prečítali a zažite tiež ten pocit spokojnosti a sebavedomia.Bieliace pásiky Crest 3D White s bieliacou lampou

14 ks
1 hodina denne počas 7 dní

Doprava zadarmo

94.90 €

Bieliace pásiky Crest 3D Whitening + Therapy so sérom na posilnenie skloviny

Bieliace pásiky Crest 3D Whitening + Therapy s...

28 ks
30 minút denne počas 14 dní

Doprava zadarmo

53.90 €

Crest 3D White Professional Effects

40 ks
30 minút denne počas 20 dní

Doprava zadarmo

77.90 €

Crest 3D White Supreme FlexFit

42 ks
1 hodina denne počas 21 dní

Doprava zadarmo

71.90 €


Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.