Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Bieliace pásiky Crest 3D PROFESSIONAL White + LED LIGHT s bieliacou lampou

Kód produktu: 1316

4.83200

(200 hodnotení)99.90 €

Dostupnosť: Skladom

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 38 ks

Aplikácia 1 hodina denne počas 19 dní

 

NOVINKA!

 

Momentálne najlepší produkt z celej ponuky značky Crest. Ak hľadáte najsilnejší produkt, nemáte problém s citlivosťou zubov a chcete docielit naozaj najvýraznejší efekt bielenia. 

Bieliace pásiky Crest 3D PROFESSIONAL White sú obdobou pásikov Crest 3D White Professional Effects, ktoré boli vždy najobľúbenejším produktom z celej ponuky pásikov Crest a aj nami najodporúčanejším produktom, keďže ide o veľmi ideálne prispôsobený produkt.

Toto balenie obsahuje navyše aj bieliacu lampu na zuby, ktorá slúži ako akcelerátor bieliaceho efektu. Ide o kvalitné modré svetlo, ktoré oslabuje usadeniny a zafarbenia na zuboch a v zubovine, čím dovoľuje ich lepší rozklad a zabezpečuje ešte lepší bieliaci efekt. Veľmi sa líši od už naoko dosť známych lacných čínskych svetielom z alibaby, ktoré dnes vidíte u konkurenčných často nových a neznámych "značiek". Toto nie je len obyčajné svetielko, ale kvalitne spracovaná profesionálna mini bieliaca lampa na úrovni zubárskych lámp používaných v ambulanciách. Obsahuje podobne silné modré diódy so studeným svetlom.

 

Pásiky Crest 3D PROFESSIONAL White + LED LIGHT poskytujú profesionálny stupeň bielenia zubov.

 

Biele zuby vydržia biele viac ako 1 rok a pri dobrej starostlivosti o zuby (napríklad pastou Crest 3D White Brilliance) aj dlhšie.

 

Pásiky majú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip), vďaka ktorej pevne držia na zuboch a nešmýkajú sa.

 

Použitie:

- 1 x denne na 1 hodinu počas 19 dní + 5 minút aplikácie s bieliacou lampou

- balenie obsahuje 38 pásikov = 19 pásikov na horné zuby a 19 pásikov na dolné zuby = 19 aplikácií

- najprv aplikujte na suché zuby bieliace pásiky podľa návodu na použitie. Nechajte pôsobiť 60 minút. Kedykoľvek po 45 minútach môžete začať svietiť na chrup bieliacou lampou na 5 minút. Prípadne až po celej hodine. 

UPOZORNENIE: lampička je zostrojená tak, aby vydržala svietiť len určený počet minút a nie dlhšie. Ak budete lampu používať viac ako je predpísané, vybije sa. Baterky sa vymeniť nedajú. Reklamácie na dobu výdrže svietenia lampy neprijímame.

 

Upozornenia:

- nezapínajte bieliacu lampu mimo času bielenia, aby sa nevybili baterky,

- bielenie zubov pásikmi Crest nie je vhodné pre ľudí do 18 rokov a ľudí, ktorí trpia zápalom ďasien, vysokou kazivosťou zubov, veľmi odhalenými citlivými zubnými kŕčkami či inými zdravotnými problémami. V prvom rade je potrebné mať zdravý chrup, až potom biele zuby.

- tento silnejší typ pásikov nie je vhodný pre ľudí s citlivými zubami.

Loading