Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Bieliace pásiky Crest 3D White 1hour EXPRESS + LED LIGHT s bieliacou lampou

Kód produktu: 53171

4.89

(9 hodnotení)99.90 €

Dostupnosť: Skladom

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 38 ks

Aplikácia 1 hodina denne počas 19 dní

 

NOVINKA!

 

Dosiahnite vysoko profesionálny efekt bielenia zubov vďaka novým bieliacim pásikom od značky Crest. Toto balenie obsahuje 19 hodinových aplikácií vylepšených pásikov 1-hour Express a bieliacu lampu pre akceleráciu bieliaceho efektu.

Toto balenie obsahuje navyše aj bieliacu lampu na zuby, ktorá slúži ako akcelerátor bieliaceho efektu. Ide o kvalitné modré svetlo, ktoré oslabuje usadeniny a zafarbenia na zuboch a v zubovine, čím dovoľuje ich lepší rozklad a zabezpečuje ešte lepší bieliaci efekt. Veľmi sa líši od už naoko dosť známych lacných čínskych svetielom z alibaby, ktoré dnes vidíte u konkurenčných často nových a neznámych "značiek". Toto nie je len obyčajné svetielko, ale kvalitne spracovaná profesionálna mini bieliaca lampa na úrovni zubárskych lámp používaných v ambulanciách. Obsahuje podobne silné modré diódy so studeným svetlom.

 

 

Použitie:

- 1 x denne na 1 hodinu počas 19 dní + 5 minút aplikácie s bieliacou lampou

- balenie obsahuje 38 pásikov = 19 pásikov na horné zuby a 19 pásikov na dolné zuby = 19 aplikácií = 19 sáčkov s pásikmi

- najprv aplikujte na suché zuby bieliace pásiky podľa návodu na použitie. Nechajte pôsobiť 60 minút. Kedykoľvek po 45 minútach môžete začať svietiť na chrup bieliacou lampou na 5 minút. Prípadne až po celej hodine. 

UPOZORNENIE: lampička je zostrojená tak, aby vydržala svietiť len určený počet minút a nie dlhšie. Ak budete lampu používať viac ako je predpísané, vybije sa. Baterky sa vymeniť nedajú. Reklamácie na dobu výdrže svietenia lampy neprijímame.

 

Upozornenia:

- nezapínajte bieliacu lampu mimo času bielenia, aby sa nevybili baterky,

- bielenie zubov pásikmi Crest nie je vhodné pre ľudí do 18 rokov a ľudí, ktorí trpia zápalom ďasien, vysokou kazivosťou zubov, veľmi odhalenými citlivými zubnými kŕčkami či inými zdravotnými problémami. V prvom rade je potrebné mať zdravý chrup, až potom biele zuby.

- tento silnejší typ pásikov nie je vhodný pre ľudí s citlivými zubami.

Loading