Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Polovičné balenie Crest Supreme Professional

Kód produktu: 249

4.74494

(494 hodnotení)


74.90 €69.90 €

Ušetríte 5.00 € (-7%)

Dostupnosť: Už sa nevyrábajú

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 42 ks

Aplikácia 30 minút denne počas 21 dní

 

Bieliace pásiky Supreme sa už nevyrábajú. V ponuke už nebudú. Odporúčame napríklad pásiky Crest Supreme Bright ako alternatívu.

 

Keďže o pásiky Crest SUPREME Professional Whitestrips je obrovský záujem a mnohí zákazníci nám potvrdzujú, že už po použití tretiny balenia týchto pásikov majú snehobiele zuby, rozhodli sme sa ponúknuť Vám aj možnosť kúpy polovičného balenia pásikov Crest SUPREME Professional. Takto zakúpené originálne vrecúška s pásikmi sú vybrané z veľkej škatule a bezpečne zabalené v balíčku.

Celé balenie pásikov SUPREME obsahuje až 84 bieliacich pásikov (42 pásikov na horné zuby a 42 pásikov na dolné zuby), toto polovičné balenie teda obsahuje 42 pásikov (21 na horné zuby a 21 na dolné zuby), čiže 21 sáčkov s pásikmi.

 

Pásiky Crest SUPREME Professional sú najsilnejšie bieliace pásiky značky Crest. Tieto pásiky nie je možné zakúpiť bežne v obchodoch či drogériách v USA a samozrejne ani nikde inde na svete. Pásiky SUPREME je možné zakúpiť len v zubných ambulanciách v USA. Sú určené na domáce bielenie zubov a zaručujú profesionálne vybielenie zubov na úrovni laserového bielenia.

 

-o 14 % dlhší pásik na horné zuby a o 18 % dlhší pásik na dolné zuby

 

Použitie (tohto polovičného balenia):

- 1-krát denne na 30 minút počas 21 dní (alebo 2-krát denne na 30 minút počas 10,5 dní)

- polovičné balenie obsahuje až 42 bieliacich pásikov (21 pásikov na horné zuby a 21 pásikov na dolné zuby), čiže 21 sáčkov s pásikmi

- pásiky Supreme bohužiaľ nemajú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip) silnejšieho prilepenia na zuby. Avšak aj napriek tomu držia na zuboch dostatočne pevne a nehrozí, žeby sa zo zubov skĺzli.

- garancia spokojnosti a profesionálneho vybielenia zubov

Loading