Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Zubná pasta Crest Pro-Health with a TOUCH of SCOPE

Kód produktu: 7791

4.754

(4 hodnotení)13.50 €

Dostupnosť: Skladom

Objem 121 g

Vynikajúca zubná pasta pre liečenie problémov ďasien, zapálené ďasná, či zvýšenú citlivosť zubov. Pasta vybuduje ochranu na citlivých miestach v chrupe proti pôsobeniu podnetov spôsobujúcich nepríjemné bolesti spojené s citlivosťou zubov, čím odstráni vaše problémy s citlivými zubami. Pasta chráni celú ústnu dutinu a to na 100%.

Starajte sa o svoje zuby a ďasná a vychutnajte si osviežujúcu mätovú príchuť Scope. Vďaka obsahu fluoridu cínatého pomáha bojovať proti zubnému kazu a chráni pred zubným povlakom, zápalom ďasien a citlivosťou zubov. Pasta je stabilizovaná aminokyselinou glycín, ktorá podporuje uvoľnenie sily fluoridu cínatého.

Účinná formula tejto pasty leští povrchové zafarbenia, zároveň odstraňuje zubný povlak a posilňuje sklovinu pre zdravšie zuby a ďasná.

 

- aktívna ingrediencia: fluorid cínatý (0.454%)

 

Zubné pasty Crest Pro-Health boli ako jediné na svete uznané Americkou zubnou asociáciou za pozitívne pôsobenie vo všetkých oblastiach ochrany zubov, ďasien a ústnej dutiny.

Zubné pasty Crest Pro-Health boli ako jediné na svete uznané Americkou zubnou asociáciou za pozitívne pôsobenie vo všetkých oblastiach ochrany zubov, ďasien a ústnej dutiny.

Zubná pasta Crest Pro-Health with a TOUCH of SCOPE poskytuje ochranu v týchto 8 oblastiach ústnej hygieny a starostlivosti o chrup:

 

  • chráni pred zubným kazom,
  • eliminuje citlivosť zubov,
  • odstraňuje zubný povlak,
  • odstraňuje zubný kameň,
  • chráni ďasná,
  • posilňuje sklovinu,
  • bieli povrch zubov,
  • osviežuje dych.

 

 

 

Príchuť: mentol

 

Nevhodná pre deti do 12 rokov.

Neobsahuje triclosan.

Aktívna ingrediencia: fluorid cínatý 0.454% (0.16% w/v fluoride ion)

Neaktívne ingrediencie: water, sorbitol, hydrated silica, sodium lauryl sulfate, sodium gluconate, carrageenan, flavor, xanthan gum, zinc citrate, sodium saccharin, sodium hydroxide, stannous chloride, sucralose, titanium dioxide

Loading