Porovnanie pásikov

Ako vyberať bieliace pásiky

 Objednajte si najlepšie bieliace pásiky z ponuky Crest 3D White.

Ak sa neviete rozhodnúť ktoré pásiky z ponuky značky Crest si máte vybrať, prečítajte si naše rady a odporúčania v tomto článku. Všetky pásiky Crest sú účinné, čo ich výrazne odlišuje od iných konkurenčných produktov na domáce bielenie zubov. My však za vás vybrať nemôžeme. Vy sami musíte vedieť aký level bielenia požadujete, aký máte pripravený rozpočet na kúpu tohto produktu, alebo či nemáte nejako extra citlivé zuby a podobne. Aj na základe týchto faktorov sa rozhodujte pri výbere bieliacich pásikov. Ďalšími faktormi sú napríklad:

 

- dĺžka bieliacej kúry v dňoch – či vám vyhovuje postupné viacdňové bielenie alebo či chcete zuby vybieliť čím skôr.

- dĺžka jednej aplikácie v minútach – ak máte zuby náchylnejšie na citlivosť, tak si radšej vyberajte 30-minútové pásiky namiesto hodinových – len pre istotu, aby bolo bielenie určite bezbolestné a na 100% pohodlné.

- či majú alebo nemajú pásiky technológiu silnejšieho prilepenia na zuby Advanced Seal a či vám na tom vôbec záleží, alebo či vám nebude prekážať ak sa pásik bez tejto technológie pri dotyku môže na zuboch počas aplikácie trochu hýbať či šmýkať. Ide tu len o komfort počas aplikácie. Na výsledný efekt nemá mierny pohyb pásiku po zuboch takmer žiadny vplyv. Všetky pásiky túto technol´giu majú, okrem Supreme a Noticeably White.

 

Porovnanie pásikov nájdete v porovnávacej tabuľky alebo pomocou nasledujúcej infografiky:

 

Infografika o tom, ktoré bieliace pásiky sú najlepšie a ako si vybrať vhodné pásiky. 

 

Ktoré bieliace pásiky sú najlepšie?

 

Ak si ani prečítaní našich rád nebudete vedieť vybrať, zakúpte si bieliace pásiky Crest Professional Effects. Sú to najpredávanejšie pásiky z ponuky značky Crest. K dispozíícii je aj polovičné balenie pásikov Professional Effects

Alebo dajte na naše odporúčanie a kúpte si najsilnejší produkt z ponuky, ktorý je momentálne v akcii a preto by mal byť z hľadiska pomeru KVALITA / CENA jasnou voľbou: bieliace pásiky FlexFit Supreme. K dispozícii aj polovičné balenie.

 

V tomto článku nájdete popísané hlavné výhody či mierne nevýhody jednotlivých typov pásikov a podľa toho si budete môcť ľahšie zvoliť ideálny produkt vhodný práve pre vás.

 

Všeobecne platí, že všetky bieliace pásiky Crest sú účinné. Takže sa nemusíte obávať, že ak si vyberiete nejaké slabšie, nevybielia vám zuby. Zuby budú určite belšie aj so slabším druhom pásikov. Čím sú však silnejšie, tým je efekt bielenia zubov lepší a vydrží dlhšie. Samozrejme závisí to aj od nasledovnej starostlivosti o zuby. Trvácnosti bieleho odtieňa zubov pomôžete ak budete pravidelne používať zubné pasty Crest, ktoré dokonale udržiavajú belosť zubov.

 

Neviete si vybrať bieliace pásiky? Pozrite si našu infografiku a vyberte si tie správne bieliace prúžky Crest.

 

Porovnanie bieliacich pásikov Crest

 

Supreme Professional

 

Ide o najväčšie balenie pásikov. Celé balenie obsahuje až 84 pásikov na 42 aplikácií, avšak na vybielenie zubov stačí väčšine ľudí aj tretinové balenie týchto pásikov.

Ide o najväčšie balenie pásikov. Celé balenie obsahuje až 84 pásikov na 42 aplikácií, avšak na vybielenie zubov stačí väčšine ľudí aj tretinové balenie týchto pásikov. Používajú sa na 30 minút raz denne alebo dvakrát denne, závisí od citlivosti zubov. Postupné viacdňové bielenie je väčšinou účinnejšie ako nárazové bielenie, preto majú vynikajúci bieliaci efekt.

Pásiky Supreme sú koncentráciou najsilnejšie, preto nie sú vhodné pre ľudí s veľmi citlivými zubami, keďže bielenie by pre nich mohlo byť nepríjemné. Počas každého bielenia zubov sa môže vyskytnúť ako neškodná sprievodná reakcia prechodne zvýšená citlivosť zubov.

Nemajú Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technológiu. Na zuboch však samozrejme držia pevne, ale pri väčšej tvorbe slín sa môžu na zuboch trochu posúvať. Niektorým ľuďom to prekáža, väčšine však nie. 

V ponuke je aj polovičné a tretinové balenie pásikov Supreme. Keďže tieto pásiky sú jedny z najsilnejších z ponuky a na vybielenie zubov postačuje bez problémov zákazníkom aj polovičné, či tretinové balenie, je možnosť objednať si aj takéto varianty a ušetriť.

 

Výhody:

 • najvyššia koncentrácia bieliacich látok
 • postupné viacdňové bielenie
 • veľké balenie až na 42 dní
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • u ľudí s citlivejšími zubami môže byť bielenie po cca 5.-10. dni kvôli možnej zvýšenej citlivosti zubov trochu nepríjemné
 • nemajú Advanced Seal technológiu

Celkové hodnotenie: Level 5 *

 

 

 

3D White Professional Supreme

 

Bieliace pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14 dní, každý deň na 1 hodinu.

Pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14 dní, každý deň na 1 hodinu. Je to vylepšená verzia pásikov Supreme s menším počtom aplikácií, avšak tu ide o trochu nárazovejší spôsob bielenia – menší počet aplikácií, až hodina denne (namiesto 30 minút u pásikov Supreme). Kvôli hodinovým aplikáciám nie sú vhodné pre ľudí s citlivými zubami. Ak máte citlivé zuby, vyberajte si z ponuky polhodinových pásikov (Vivid, Glamorous White, Professional Effects, prípadne pásiky na veľmi citlivé zuby Gentle Routine).

 

Výhody:

 • majú Advanced Seal technológiu
 • pásiky sú o 14-18% dlhšie ako iné druhy pásikov Crest
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov

Celkové hodnotenie: Level 5 *

 

 

Pásiky Crest 3D White s bieliacou lampou

 

Bieliace pásiky na zuby Crest s bieliacou lampou na zuby sú silné ako laserové bielenie zubov.

Momentálne účinkom najlepšie pásiky z ponuky. Balenie obsahuje aj profesionálnu bieliacu lampu na zuby určenú pre domáce použitie. Lampa maximalizuje a urýchľuje bieliaci účinok pásikov. V kombinácii s lampou sú tieto pásiky najlepším produktom na bielenie zubov v e-shope. Balenie síce obsahuje len 10 aplikácií na hodinu denne, ale efekt je urýchľovaný a maximalizovaný pôsobením špeciálneho svetla, preto sa s týmito pásikmi dosahujú najlepšie výsledky bielenia zubov.

Výhody:

 • Strong Grip, No Slip“ technológia silného prilepenia na zuby
 • profesionálna bieliaca lampa na zuby je súčasťou balenia

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov.

Celkové hodnotenie: Level 4

 

 

3D White THERAPY so sérom na ochranu skloviny

 

bieliace pásiky Crest 3D White THERAPY so sérom na ochranu skloviny

Novinka, ktorá je vhodná dokonca aj na citlivé zuby. Sú to pásiky strednej triedy. Ich veľkou výhodou je, že sú urobené tak, aby ich zvládli aj zuby, ktoré trpia určitým stupňom zvýšenej citlivosti. Dĺžka kúry nie je príliš dlhá, ale ani krátka. Dĺžka jednej aplikácie je ideálna, čiže 30 minút. Balenie obsahuje dokonca aj sérum na ochranu zubnej skloviny, ktoré používate po každej aplikácii pásikov. Nejde o úplne najsilnejšie pásiky z ponuky, ale z toho hľadiska, že obsahujú dokonca aj sérum na ochranu sklovinu, patria k tým lepším a určite vám ich odporúčame pre ich komplexnosť a vhodnosť aj pre citlivejšie zuby.

Výhody:

 • vhodné aj pre citlivé zuby
 • balenie obsahuje aj sérum na ochranu a posilnenie zubnej skloviny
 • ideálna dĺžka jednej aplikácie - 30 minút
 • majú technológiu silnejšieho prilepenia na zuby

Nevýhody:

 • najslabšie z ponuky
 • úplne ideálne by bolo keby toto balenie obsahovalo 20 aplikácií namiesto 14 aplikácií

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

Bieliace pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14, resp. 17 dní, každý deň na 1 hodinu.

3D White LUXE FlexFit Supreme 

 

Pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 21 dní, každý deň na 1 hodinu. 

 

Výhody:

 • majú „Strong Grip, No Slip“ technológiu, ktorá je vynovenou Advanced Seal technológiou. Pásiky nielenže držia na zuboch veľmi pevne, ale po odlepení pásikov zo zubov na zuboch neostáva skoro žiadny gél a teda nemusíte zuby umývať vodou či kefkou po zložení pásikov zo zubov.
 • nová exkluzívna FlexFit technológia - pásiky sa prispôsobia akémukoľvek tvaru zubov
 • pásiky sú dlhšie ako iné druhy pásikov Crest, u niektorých ľudí by mali pokryť všetky zuby
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov. Keďže však ide o nové zloženie s novými technológiami nalepenia pásikov na zuby, riziko zvýšenej citlivosti zubov je menšie ako pri iných pásikoch, ktoré sa používajú na hodinu denne.

Celkové hodnotenie: Level 5 *

 

 

 

3D White Professional Effects

 

Odporúčaný produkt. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Najlepší pomer cena/kvalita. Vysoký stupeň 

Odporúčaný produkt. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Najlepší pomer cena/kvalita. Vysoký stupeň bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov.

bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov. Tieto pásiky postačujú na profesionálne vybielenie zubov 99 % ľudí so zdravými zubami. Používajú sa 20 dní alebo podľa potreby aj kratšie, každý deň na 30 minút. Ide o postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné. Je to ideálna voľba pre každého. Ak si neviete vybrať a máme vybrať za vás, tak vám odporúčame práve tieto pásiky.

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ resp. Strong Grip, No Slip technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, takže držia na zuboch veľmi pevne a počas aplikácie sa neposúvajú
 • postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné
 • výborný pomer kvalita/cena
 • množstvo získaných prestížnych ocenení v známych časopisoch, internetových, printových a televíznych médiách v USA
 • najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky Crest
 • vysoký level bielenia
 • sú úplne ideálne – 20 dní (ideálna dĺžka bielenia – zuby sa postupne krásne vybielia na maximálny možný efekt dostatočne precízne tak, aby vydržali biele dlho), 30 minút denne (pohodlná dĺžka bielenia s minimálnym rizikom zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia u väčšiny ľudí), technológia silnejšieho prilepenia na zuby (držia pevne a počas aplikácie môžete pokojne aj piť či jesť).

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 4

 

  

 

3D Glamorous White

 

Bieliace pásiky na zuby na 14-dňové biBieliace pásiky na zuby na 14-dňové bielenie zubov 30 minút denne. Poskytujú stredne vyšší level bielenia zubov.elenie zubov 30 minút denne.

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ (Strong Grip, No Slip) technológiu
 • postupné viacdňové bielenie
 • stredná cesta, pomerne nízka cena
 • je to taká o stupeň nižšia lacnejšia alternatíva pásikov ideálnych Professional Effects
 • 14 dní je dostatočne dlhý proces bielenia zubov tak, aby vydržali biele pri dobrej starostlivosti o zuby naozaj dlho

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 3

 

 

 

3D White Vivid

 

Balenie s najmenším počtom pásikov s nižšou koncentráciou. 12-dňová aplikácia na 30 minút denne. Nižší level bielenia zubov.

Balenie s najmenším počtom pásikov s nižšou koncentráciou. 10-dňová aplikácia na 30 minút denne. Nižší level bielenia zubov.

 

Výhody:

 • veľmi nízka cena
 • po novom už majú aj pásiky Vivid technológiu silnejšieho prilepenia na zuby
 • poskytujú základný stupeň bielenia zubov, ktorý je však pri porovnaní s inými produktmi na domáce bielenie zubov v tejto cene jednoznačne najlepší, keďže je všeobecne známe, že pásiky Crest proste fungujú a in produkty bohužiaľ u väčšiny ľudí jednoducho nezaberajú, alebo zaberú len na týždeň. Takže ak sa rozhodujete či si kúpiť v tejto cenovej hladine pásiky Crest Vivid alebo iný konkurenčný produkt, voľba by mala byť úplne jasná.
 • ak máte sýto žlté alebo mierne žlté zuby a ste mladý, nefajčíte 25 rokov, tak vám aj tieto pásiky vybielia zuby do peknej bielej farby a určite budete spokojný
 • nová verzia je oproti staršej vylepšená tak, že má aj Advanced Seal technológiu No Slip, preto sa pásiky nešmýkajú a držia na zuboch pevne.

Nevýhody:

 • nižší stupeň bielenia zubov

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

 

3D White Gentle Routine

Tieto bieliace pásiky sú pre ľudí s citlivými zubami. Balenie obsahuje pásiky až na 28-dňovú aplikáciu a pásiky sa aplikujú len na 5 minút denne

 

Sú určené špeciálne pre ľudí s citlivými zubami. Balenie obsahuje pásiky na 14-dňovú aplikáciu. Pásiky sa aplikujú na 30 minút denne. Bielenie prebieha šetrne a postupne. Neposkytujú síce vysoko profesionálny stupeň bielenia ako iné pásiky Crest, ale väčšine ľudí s pomerne belším odtieňom zubov vyhovujú a postačujú. Vďaka špeciálne vyvinutému gélu, neexistuje žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia.

 

Výhody:

 • žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia
 • vhodné aj pre ľudí s citlivými zubami
 • nová verzia je oproti staršej vylepšená tak, že má aj Advanced Seal technológiu No Slip, preto sa pásiky nešmýkajú

Nevýhody:

 • nižší stupeň bielenia

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

3D White Monthly Whitening BOOST

 bieliace prúžky Crest 3D White Monthly Whitening BOOST

Tieto bieliace pásiky nie sú klasickými pásikmi, ktoré vám vybielia zuby po pár použitiach. Sú totiž, podobne ako predošlá verzia s pomenovaním Stain Shield alebo 5 Minute Touch Up Kit, určené na priebežné udržiavanie a bielenie už vybielených zubov. Objednávajte a používajte ich teda vtedy, ak už máte zuby vybielené inými pásikmi značky Crest a ak ste maximalisti a chcete, aby zuby vydržali dokonale biele čo najdlhšie bez straty maximálneho efektu.

Používajú sa len raz za mesiac na 1 hodinu a balenie obsahuje 12 aplikácií. Jedno balenie vám teda vydrží 1 celý rok. Môžete ich používať aj častejšie. Závisí to od vás a vašich nárokov na dokonalú belosť zubov.
Poskytujú ochranu proti novým farbivám z jedál a nápojov a proti zafarbovaniu vybielených zubov.

Výhody:

 • majú Advanced Seal™ technológiu silnejšieho prilepenia na zuby
 • balenie vydrží až 1 rok (12 aplikácií na udržanie belosti zubov čo najdlhšie)
 • vďaka nim sa zuby nebudú znovu časom zafarbovať a maximálny možný biely efekt vydrží dlhšie ako bez nich
 • nízka cena

Nevýhody:

 • nemajú nevýhody

Celkové hodnotenie: nemajú level bielenia, keďže sú určené na udržiavanie už vybielených zubov a nie na prvotné bielenie 

 

  

3D White 1-hour Express

 

Rýchly spôsob bielenia zubov vďaka siedmim hodinovým aplikáciám. Ak sa s bielením ponáhľate, vyberte si tieto pásiky, avšak treba brať na vedomie, že nie každému zaberá rýchle nárazové bielenie úplne ideálne. Niekto môže mať zuby pekne vybielené, ale pre niekoho je vhodnejšie skôr postupné viacdňové bielenie, ktoré všeobecne odporúčame.

Veľmi rýchle bielenie zubov vďaka jednorazovému hodinovému spôsobu bielenia. Balenie obsahuje 4 takéto aplikácie. Zuby sú vybielené už po prvej aplikácii.

 

Výhody:

 • rýchly spôsob získania belších zubov
 • majú Advanced Seal technológiu

Nevýhody:

 • môže sa vyskytnúť mierne zvýšená citlivosť zubov, keďže ide o hodinové aplikácie a tzv. nárazové bielenie počas krátkeho obdobia

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

Vybrali ste si? Ak náhodou nie, pokojne sa nás opýtajte konkrétne otázky emailom alebo si vyberte najpredávanejšie pásiky: pásiky Professional Effects. Momentálne najlepšou voľbou v e-shope sú pásiky FlexFit Supreme kvôli najlepšiemu pomeru cena / kvalita, pričom tieto pásiky sú jedny z dvoch najsilnejších v ponuke a balenie obsahuje až 21 aplikácií.