Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Ako vyberať bieliace pásiky

 

Ak sa neviete rozhodnúť ktoré pásiky z ponuky značky Crest si máte vybrať, prečítajte si naše rady a odporúčania v tomto článku. Všetky pásiky Crest sú účinné, čo ich výrazne odlišuje od iných konkurenčných produktov na domáce bielenie zubov. My však za vás vybrať nemôžeme. Vy sami musíte vedieť aký level bielenia požadujete, aký máte pripravený rozpočet na kúpu tohto produktu, alebo či nemáte nejako extra citlivé zuby a podobne. Aj na základe týchto faktorov sa rozhodujte pri výbere bieliacich pásikov. Ďalšími faktormi sú napríklad:

 

- dĺžka bieliacej kúry v dňoch – či vám vyhovuje postupné viacdňové bielenie alebo či chcete zuby vybieliť čím skôr.

- dĺžka jednej aplikácie v minútach – ak máte zuby náchylnejšie na citlivosť, tak si radšej vyberajte 30 až 45-minútové pásiky namiesto hodinových – len pre istotu, aby bolo bielenie určite bezbolestné a na 100% pohodlné.

- či majú alebo nemajú pásiky technológiu silnejšieho prilepenia na zuby Advanced Seal a či vám na tom vôbec záleží, alebo či vám nebude prekážať ak sa pásik bez tejto technológie pri dotyku môže na zuboch počas aplikácie trochu hýbať či šmýkať. Ide tu len o komfort počas aplikácie. Na výsledný efekt nemá mierny pohyb pásiku po zuboch takmer žiadny vplyv. Ide hlavne o väčšie pohodlie počas aplikácie. Všetky pásiky túto technológiu majú, okrem Supreme a Noticeably White.

  

Porovnanie pásikov nájdete v porovnávacej tabuľky alebo pomocou nasledujúcej infografiky:

 

Infografika o tom, ktoré bieliace pásiky sú najlepšie a ako si vybrať vhodné pásiky. 

 

Ktoré bieliace pásiky sú najlepšie?

 

Ak si ani prečítaní našich rád nebudete vedieť vybrať, zakúpte si bieliace pásiky Crest Professional Effects. Sú to najpredávanejšie pásiky z ponuky značky Crest. K dispozíícii je aj polovičné balenie pásikov Professional Effects

 

V tomto článku nájdete popísané hlavné výhody či mierne nevýhody jednotlivých typov pásikov a podľa toho si budete môcť ľahšie zvoliť ideálny produkt vhodný práve pre vás.

 

Všeobecne platí, že všetky bieliace pásiky Crest sú účinné. Takže sa nemusíte obávať, že ak si vyberiete nejaké slabšie, nevybielia vám zuby. Zuby budú určite belšie aj so slabším druhom pásikov. Čím sú však silnejšie, tým je efekt bielenia zubov lepší a vydrží dlhšie. Samozrejme závisí to aj od nasledovnej starostlivosti o zuby. Trvácnosti bieleho odtieňa zubov pomôžete ak budete pravidelne používať zubné pasty Crest, ktoré dokonale udržiavajú belosť zubov.

 

 

Porovnanie bieliacich pásikov Crest

 

Supreme Professional

 

bieliace pásiky na zuby Crest Supreme Professional

Ide o najväčšie balenie pásikov. Celé balenie obsahuje až 84 pásikov na 42 aplikácií, avšak na vybielenie zubov stačí väčšine ľudí aj tretinové balenie týchto pásikov. Používajú sa na 30 minút raz denne alebo dvakrát denne, závisí od citlivosti zubov. Postupné viacdňové bielenie je väčšinou účinnejšie ako nárazové bielenie, preto majú vynikajúci bieliaci efekt.

Pásiky Supreme sú koncentráciou najsilnejšie, preto nie sú vhodné pre ľudí s veľmi citlivými zubami, keďže bielenie by pre nich mohlo byť nepríjemné. Počas každého bielenia zubov sa môže vyskytnúť ako neškodná sprievodná reakcia prechodne zvýšená citlivosť zubov.

Nemajú Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technológiu. Na zuboch však samozrejme držia pevne, ale pri väčšej tvorbe slín sa môžu na zuboch trochu posúvať. Niektorým ľuďom to prekáža, väčšine však nie. 

V ponuke je aj polovičné a tretinové balenie pásikov Supreme. Keďže tieto pásiky sú jedny z najsilnejších z ponuky a na vybielenie zubov postačuje bez problémov zákazníkom aj polovičné, či tretinové balenie, je možnosť objednať si aj takéto varianty a ušetriť.

Ak hľadáte pásiky s čo najväčším množstvom aplikácií, ktoré si prípadne chcete rozdeliť medzi viac ľudí, alebo si chcete časť nechať na neskôr, alebo ich chcete postupne použíť všetky a nevadí vám, že nebudú na zuboch držať akoby prilepené lepidlom, ale môžu sa mierne hýbať počas aplikácie, vyberte si tieto pásiky.

 

Výhody:

 • postupné viacdňové bielenie
 • veľké balenie až na 42 dní
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • u ľudí s citlivejšími zubami môže byť bielenie po cca 5.-10. dni kvôli možnej zvýšenej citlivosti zubov trochu nepríjemné
 • nemajú Advanced Seal technológiu

Celkové hodnotenie: Level 5

 

  

 

3D PROFESSIONAL White + LED LIGHT s bieliacou lampou

 

Bieliace pásiky na zuby Crest s bieliacou lampou na zuby sú silné ako laserové bielenie zubov.

Účinkom jedny z najlepších pásikov z ponuky. Balenie obsahuje aj profesionálnu bieliacu lampu na zuby určenú pre domáce použitie. Lampa maximalizuje a urýchľuje bieliaci účinok pásikov. V kombinácii s lampou sú tieto pásiky najlepším produktom na bielenie zubov v e-shope. Balenie obsahuje až 19 aplikácií na hodinu denne. Efekt je urýchľovaný a maximalizovaný pôsobením špeciálneho svetla, preto sa s týmito pásikmi dosahujú najlepšie výsledky bielenia zubov.

 

Výhody:

 • Strong Grip, No Slip“ technológia silného prilepenia na zuby
 • profesionálna bieliaca lampa na zuby je súčasťou balenia

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov.

Celkové hodnotenie: Level 5

 

 

 

3D White SUPREME BRIGHT

 

Spolu s pásikmi s bieliacou lampou LED a pásikmi Supreme ide o najsilnejšie pásiky z celej ponuky značky Crest. Ak nemáte problém s citlivosťou zubov a hľadáte TOP produkt pre čo najlepší efekt bielenia zubov, vyberte si tieto pásiky. K bieleniu zubov nepotrebujete LED lampu, ide len o malý vylepšovák pre urýchlenie bielenia. Bielenie je bez nej pohodlnejšie, preto sú pásiky Supreme Bright veľmi dobrou voľbou.

 

Výhody:

 • Strong Grip, No Slip“ technológia silného prilepenia na zuby
 • Profesionálny efekt bielenia zubov

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov. Nevhodné pre ľudí s citlivými zubami.

Celkové hodnotenie: Level 5

 

 

 

3D White Professional Effects

 

PRODUKT ROKU 2019 (aj 2018) podľa portálu heureka.sk a celoročných recenzií skutočných používateľov produktu. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Vysoký stupeň 

Odporúčaný produkt. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Najlepší pomer cena/kvalita. Vysoký stupeň bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov.bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov. Tieto pásiky postačujú na profesionálne vybielenie zubov 99 % ľudí so zdravými zubami. Používajú sa 20 dní alebo podľa potreby aj kratšie, každý deň na 30-45 minút. Ide o postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné. Je to ideálna voľba pre každého. Ak si neviete vybrať a máme vybrať za vás, tak vám odporúčame práve tieto pásiky.

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ resp. Strong Grip, No Slip technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, takže držia na zuboch veľmi pevne a počas aplikácie sa neposúvajú
 • postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné
 • výborný pomer kvalita/cena
 • množstvo získaných prestížnych ocenení v známych časopisoch, internetových, printových a televíznych médiách v USA
 • najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky Crest
 • vysoký level bielenia
 • sú ideálne, preto sú také obľúbené – 20 dní (ideálna dĺžka bielenia – zuby sa postupne krásne vybielia na maximálny možný efekt dostatočne precízne tak, aby vydržali biele dlho), 30-45 minút denne (pohodlná dĺžka bielenia s minimálnym rizikom zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia u väčšiny ľudí), technológia silnejšieho prilepenia na zuby (držia pevne a počas aplikácie môžete pokojne aj piť či jesť).

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 4

 

  

 

3D Professional White

Odporúčaný produkt. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Najlepší pomer cena/kvalita. Vysoký stupeň bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov.

 

Nástupca doteraz najobľúbenejších pásikov Crest 3D White Professional Effects, ktoré sa stali dokonca Produktom roku 2019 (aj 2018) podľa heureka.sk. 

Jedná sa o nový bestseller, redizajnovanú verziu predošlého variantu Professional Effects. Poskytujú vysoký stupeň bielenia s ideálnym počtom aplikácií. Tieto pásiky postačujú na profesionálne vybielenie zubov 99 % ľudí so zdravými zubami. Používajú sa 20 dní alebo podľa potreby aj kratšie, každý deň na 30 minút. Zuby sú biele už po prvých 3-7 aplikáciách. Ide o postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné. Je to ideálna voľba pre každého. Ak si neviete vybrať a máme vybrať za vás, tak vám odporúčame práve tieto pásiky.

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ resp. Strong Grip, No Slip technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, takže držia na zuboch veľmi pevne a počas aplikácie sa neposúvajú
 • postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné
 • nový bestseller
 • vysoký level bielenia
 • sú ideálne, preto sú také obľúbené – 20 dní (ideálna dĺžka bielenia – zuby sa postupne krásne vybielia na maximálny možný efekt dostatočne precízne tak, aby vydržali biele dlho), 30 minút denne (pohodlná dĺžka bielenia s minimálnym rizikom zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia u väčšiny ľudí), technológia silnejšieho prilepenia na zuby (držia pevne a počas aplikácie môžete pokojne aj piť či jesť).

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 4

 

 

 

3D BRILIANCE White

 

Bieliace pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14 dní, každý deň na 30 minút.

Pásiky so stredne vysokým stupňom bielenia. Používajú sa 16 dní, každý deň na 30 minút.

 

Výhody:

 • majú Advanced Seal technológiu

Nevýhody:

 • žiadne

Celkové hodnotenie: Level 3

 

 

 

3D Glamorous White

 

Bieliace pásiky na zuby na 14-dňové biBieliace pásiky na zuby na 14-dňové bielenie zubov 30 minút denne. Poskytujú stredne vyšší level bielenia zubov.elenie zubov 30 minút denne. Ak hľadáte dobrý produkt, ktorý viditeľne vybieli zuby a pôjde o efekt, ktorý vydrží dostatočne dlho, nepotrebujete to úplne najdrahšie a najsilnejšie z ponuky, odporúčame vám tieto pásiky "vyššej strednej triedy".

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ (Strong Grip, No Slip) technológiu
 • postupné viacdňové bielenie
 • stredná cesta, pomerne nízka cena
 • je to taká o stupeň nižšia lacnejšia alternatíva ideálnych pásikov Professional Effects
 • 14 dní je dostatočne dlhý proces bielenia zubov tak, aby vydržali biele pri dobrej starostlivosti o zuby naozaj dlho

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 3

 

 

 

3D 1-hour EXPRESS

Veľmi rýchle bielenie zubov vďaka jednorazovému hodinovému spôsobu bielenia.

 

Rýchly spôsob bielenia zubov vďaka desiatim hodinovým aplikáciám. Niekto môže mať zuby pekne vybielené, ale pre niekoho je vhodnejšie skôr postupné viacdňové bielenie, ktoré všeobecne odporúčame. Ak sa s bielením ponáhľate, vyberte si tieto pásiky.

 

Výhody:

 • rýchly spôsob získania belších zubov
 • majú Advanced Seal technológiu

Nevýhody:

 • u niektorých ľudí sa môže vyskytnúť mierne zvýšená citlivosť zubov, keďže ide o hodinové aplikácie a tzv. nárazové bielenie počas krátkeho obdobia

Celkové hodnotenie: Level 3

 

 

 

 

3D White Vivid

 

Balenie s najmenším počtom pásikov s nižšou koncentráciou. 12-dňová aplikácia na 30 minút denne. Nižší level bielenia zubov.

Balenie s najmenším počtom pásikov s nižšou koncentráciou. 10-dňová aplikácia na 30 minút denne. Nižší level bielenia zubov. Potrebujete zuby len dobieliť? Alebo priebežne udržiavať vybielené? Alebo vám postačuje aj niečo slabšie s dobrým a viditeľným, ale slabším efektom? A nechcete zaplatiť veľa. V takom prípade sú tieto pásiky vhodné práve pre vás.

 

Výhody:

 • veľmi nízka cena
 • po novom už majú aj pásiky Vivid technológiu silnejšieho prilepenia na zuby
 • poskytujú základný stupeň bielenia zubov, ktorý je však pri porovnaní s inými produktmi na domáce bielenie zubov v tejto cene jednoznačne najlepší, keďže je všeobecne známe, že pásiky Crest proste fungujú a in produkty bohužiaľ u väčšiny ľudí jednoducho nezaberajú, alebo zaberú len na týždeň. Takže ak sa rozhodujete či si kúpiť v tejto cenovej hladine pásiky Crest Vivid alebo iný konkurenčný produkt, voľba by mala byť úplne jasná.
 • ak máte sýto žlté alebo mierne žlté zuby a ste mladý, nefajčíte 25 rokov, tak vám aj tieto pásiky vybielia zuby do peknej bielej farby a určite budete spokojný
 • nová verzia je oproti staršej vylepšená tak, že má aj Advanced Seal technológiu No Slip, preto sa pásiky nešmýkajú a držia na zuboch pevne.

Nevýhody:

 • nižší stupeň bielenia zubov

Celkové hodnotenie: Level 2 

 

 

 

3D Sensitive White

 bieliace pásiky na citlivé zuby Crest

Sú určené špeciálne pre ľudí s citlivými zubami. Balenie obsahuje pásiky na 13-dňovú aplikáciu. Pásiky sa aplikujú na 30 minút denne. Bielenie prebieha šetrne a postupne. Neposkytujú síce vysoko profesionálny stupeň bielenia ako iné pásiky Crest, ale väčšine ľudí s pomerne belším odtieňom zubov vyhovujú a postačujú. Vďaka špeciálne vyvinutému gélu, neexistuje žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia. Ak máte citlivé zuby a nevadí vám trochu slabší efekt, ktorý je obmedzovaný práve tým, že ide o pásiky na citlivé zuby, vyberte si tieto pásiky.

 

Výhody:

 • žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia
 • vhodné aj pre ľudí s citlivými zubami
 • nová verzia je oproti staršej vylepšená tak, že má aj Advanced Seal technológiu No Slip, preto sa pásiky nešmýkajú

Nevýhody:

 • nižší stupeň bielenia

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

3D White Monthly Whitening BOOST

 bieliace prúžky Crest 3D White Monthly Whitening BOOST

Tieto bieliace pásiky nie sú klasickými pásikmi, ktoré vám vybielia zuby po pár použitiach. Sú totiž, podobne ako predošlá verzia s pomenovaním Stain Shield alebo 5 Minute Touch Up Kit a sú určené len na priebežné udržiavanie a bielenie už vybielených zubov. Objednávajte a používajte ich teda vtedy, ak už máte zuby vybielené inými pásikmi značky Crest a ak ste maximalisti a chcete, aby zuby vydržali dokonale biele čo najdlhšie bez straty maximálneho efektu.

Používajú sa na 1 hodinu denne kedykoľvek podľa potreby. Balenie obsahuje 12 alebo 6 aplikácií. Poskytujú ochranu proti novým farbivám z jedál a nápojov a proti zafarbovaniu vybielených zubov.

 

Výhody:

 • majú Advanced Seal™ technológiu silnejšieho prilepenia na zuby
 • vďaka nim sa zuby nebudú znovu časom zafarbovať a maximálny možný biely efekt vydrží dlhšie ako bez nich
 • nízka cena

Nevýhody:

 • nemajú nevýhody

Celkové hodnotenie: nemajú level bielenia, keďže sú určené na udržiavanie už vybielených zubov a nie na prvotné bielenie 

 

  

Vybrali ste si? Ak náhodou nie, pokojne sa nás opýtajte konkrétne otázky emailom alebo si vyberte najpredávanejšie pásiky: pásiky Professional Effects