Porovnanie pásikov

Ako vyberať bieliace pásiky

 

Ak sa neviete rozhodnúť ktoré pásiky z ponuky značky Crest si máte vybrať, prečítajte si naše rady a odporúčania v tomto článku. Všetky pásiky Crest sú účinné, čo ich výrazne odlišuje od iných konkurenčných produktov na domáce bielenie zubov. My však za vás vybrať nemôžeme. Vy sami musíte vedieť aký level bielenia požadujete, aký máte pripravený rozpočet na kúpu tohto produktu, alebo či nemáte nejako extra citlivé zuby a podobne. Aj na základe týchto faktorov sa rozhodujte pri výbere bieliacich pásikov. Ďalšími faktormi sú napríklad:

 

- dĺžka bieliacej kúry v dňoch – či vám vyhovuje postupné viacdňové bielenie alebo či chcete zuby vybieliť čím skôr.

- dĺžka jednej aplikácie v minútach – ak máte zuby náchylnejšie na citlivosť, tak si radšej vyberajte 30-minútové pásiky namiesto hodinových – len pre istotu, aby bolo bielenie určite bezbolestné a na 100% pohodlné.

- či majú alebo nemajú pásiky technológiu silnejšieho prilepenia na zuby Advanced Seal a či vám na tom vôbec záleží, alebo či vám nebude prekážať ak sa pásik bez tejto technológie pri dotyku môže na zuboch počas aplikácie trochu hýbať či šmýkať. Ide tu len o komfort počas aplikácie. Na výsledný efekt nemá mierny pohyb pásiku po zuboch takmer žiadny vplyv.

 

Pásiky môžete rýchlejšou cestou vybrať aj pomocou našej porovnávacej tabuľky.

 

Ktoré bieliace pásiky sú najlepšie?

 

Ak si ani prečítaní našich rád nebudete vedieť vybrať, zakúpte si bieliace pásiky Crest Professional Effects. Sú to najideálnejšie, najpredávanejšie a dlhodobo najobľúbenejšie pásiky z ponuky značky Crest. Aj my ich odporúčame. K dispozíícii je aj polovičné balenie pásikov Professional Effects.

 

V tomto článku nájdete popísané hlavné výhody či mierne nevýhody jednotlivých typov pásikov a podľa toho si budete môcť ľahšie zvoliť ideálny produkt vhodný práve pre vás.

 

Všeobecne platí, že všetky bieliace pásiky Crest sú účinné. Takže sa nemusíte obávať, že ak si vyberiete nejaké slabšie, nevybielia vám zuby. Zuby budú určite belšie aj so slabším druhom pásikov. Čím sú však silnejšie, tým je efekt bielenia zubov lepší a vydrží dlhšie. Samozrejme závisí to aj od nasledovnej starostlivosti o zuby. Trvácnosti bieleho odtieňa zubov pomôžete ak budete pravidelne používať zubné pasty Crest, ktoré dokonale udržiavajú belosť zubov.

 

 

Porovnanie bieliacich pásikov Crest

 

Supreme Professional

 

Ide o najväčšie balenie pásikov. Celé balenie obsahuje až 84 pásikov na 42 aplikácií, avšak na vybielenie zubov stačí väčšine ľudí aj tretinové balenie týchto pásikov.

Ide o najväčšie balenie pásikov. Celé balenie obsahuje až 84 pásikov na 42 aplikácií, avšak na vybielenie zubov stačí väčšine ľudí aj tretinové balenie týchto pásikov. Používajú sa na 30 minút raz denne alebo dvakrát denne, závisí od citlivosti zubov. Postupné viacdňové bielenie je väčšinou účinnejšie ako nárazové bielenie, preto majú vynikajúci bieliaci efekt.

Pásiky Supreme sú koncentráciou najsilnejšie, preto nie sú vhodné pre ľudí s veľmi citlivými zubami, keďže bielenie by pre nich mohlo byť nepríjemné. Počas každého bielenia zubov sa môže vyskytnúť ako neškodná sprievodná reakcia prechodne zvýšená citlivosť zubov.

Nemajú Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technológiu. Na zuboch však samozrejme držia pevne, ale pri väčšej tvorbe slín sa môžu na zuboch trochu posúvať. Niektorým ľuďom to prekáža, väčšine však nie. 

V ponuke je aj polovičné a tretinové balenie pásikov Supreme. Keďže tieto pásiky sú jedny z najsilnejších z ponuky a na vybielenie zubov postačuje bez problémov zákazníkom aj polovičné, či tretinové balenie, je možnosť objednať si aj takéto varianty a ušetriť.

 

Výhody:

 • najvyššia koncentrácia bieliacich látok
 • postupné viacdňové bielenie
 • veľké balenie až na 42 dní
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • u ľudí s citlivejšími zubami môže byť bielenie po cca 5.-10. dni kvôli možnej zvýšenej citlivosti zubov trochu nepríjemné
 • nemajú Advanced Seal technológiu

Celkové hodnotenie: Level 5 *

 

 

 

3D White Professional Supreme

 

Bieliace pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14 dní, každý deň na 1 hodinu.

Pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14 dní, každý deň na 1 hodinu. Je to vylepšená verzia pásikov Supreme s menším počtom aplikácií, avšak tu ide o trochu nárazovejší spôsob bielenia – menší počet aplikácií, až hodina denne (namiesto 30 minút u pásikov Supreme). Kvôli hodinovým aplikáciám nie sú vhodné pre ľudí s citlivými zubami. Ak máte citlivé zuby, vyberajte si z ponuky polhodinových pásikov (Vivid, Glamorous White, Professional Effects, prípadne pásiky na veľmi citlivé zuby Gentle Routine).

 

Výhody:

 • majú Advanced Seal technológiu
 • pásiky sú o 14-18% dlhšie ako iné druhy pásikov Crest
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov

Celkové hodnotenie: Level 5 *

 

 

 

Bieliace pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 14, resp. 17 dní, každý deň na 1 hodinu.

3D White LUXE FlexFit Supreme 

 

Pásiky s najvyšším stupňom bielenia 5 s hviezdičkou. Používajú sa 21 dní, každý deň na 1 hodinu. 

 

Výhody:

 • majú „Strong Grip, No Slip“ technológiu, ktorá je vynovenou Advanced Seal technológiou. Pásiky nielenže držia na zuboch veľmi pevne, ale po odlepení pásikov zo zubov na zuboch neostáva skoro žiadny gél a teda nemusíte zuby umývať vodou či kefkou po zložení pásikov zo zubov.
 • nová exkluzívna FlexFit technológia - pásiky sa prispôsobia akémukoľvek tvaru zubov
 • pásiky sú dlhšie ako iné druhy pásikov Crest, u niektorých ľudí by mali pokryť všetky zuby
 • vysoký level bielenia

Nevýhody:

 • kvôli dlhšiemu hodinovému bieleniu denne sa môže vyskytnúť počas bieliacej kúry zvýšená citlivosť zubov ako 
 • možná neškodná sprievodná reakcia každého bielenia zubov. Keďže však ide o nové zloženie s novými technológiami nalepenia pásikov na zuby, riziko zvýšenej 
 • citlivosti zubov je menšie ako pri iných pásikoch, ktoré sa používajú na hodinu denne.

Celkové hodnotenie: Level 5 *

 

 

 

3D White Professional Effects

 

Odporúčaný produkt. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Najlepší pomer cena/kvalita. Vysoký stupeň 

Odporúčaný produkt. Ide o najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky. Najlepší pomer cena/kvalita. Vysoký stupeň bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov.

bielenia a zároveň pomerne nízka cena za takúto vysokú úroveň bielenia zubov. Tieto pásiky postačujú na profesionálne vybielenie zubov 99 % ľudí so zdravými zubami. Používajú sa 20 dní alebo podľa potreby aj kratšie, každý deň na 30 minút. Ide o postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné. Je to ideálna voľba pre každého. Ak si neviete vybrať a máme vybrať za vás, tak vám odporúčame práve tieto pásiky.

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ resp. Strong Grip, No Slip technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, takže držia na zuboch veľmi pevne a počas aplikácie sa neposúvajú
 • postupné viacdňové bielenie, ktoré je veľmi účinné
 • výborný pomer kvalita/cena
 • množstvo získaných prestížnych ocenení v známych časopisoch, internetových, printových a televíznych médiách v USA
 • najobľúbenejšie pásiky z celej ponuky Crest
 • vysoký level bielenia
 • sú úplne ideálne – 20 dní (ideálna dĺžka bielenia – zuby sa postupne krásne vybielia na maximálny možný efekt dostatočne precízne tak, aby vydržali biele dlho), 30 minút denne (pohodlná dĺžka bielenia s minimálnym rizikom zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia u väčšiny ľudí), technológia silnejšieho prilepenia na zuby (držia pevne a počas aplikácie môžete pokojne aj piť či jesť).

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 4

 

 

 

3D White BRILLIANCE Professional Effects + 20 % BONUS

 pásiky na bielenie zubov Crest 3D Professional

Vylepšená verzia najodporúčanejších pásikov Professional Effects so 4 aplikáciami naviac. Majú mierne vylepšené zloženie už i tak veľmi vysoko kvalitného druhu bieliacich pásikov. Pásiky Professional Effects sme vám odporúčali a ak máte ešte tých pár EUR naviac, kúpte si rovno tieto. Je to momentálny TOP produkt celej ponuky. 

 

Výhody:

 • vylepšená verzia najlepších pásikov z ponuky s pár aplikáciami naviac oproti bežnému baleniu
 • majú „Advanced Seal“ technológiu silnejšieho prilepenia na zuby
 • postupné viacdňové bielenie
 • vysoký level bielenia
 • ODPORÚČAME

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 5*

 

 

 

3D Glamorous White

 

Bieliace pásiky na zuby na 14-dňové biBieliace pásiky na zuby na 14-dňové bielenie zubov 30 minút denne. Poskytujú stredne vyšší level bielenia zubov.elenie zubov 30 minút denne.

 

Výhody:

 • majú „Advanced Seal“ (Strong Grip, No Slip) technológiu
 • postupné viacdňové bielenie
 • stredná cesta, pomerne nízka cena
 • je to taká o stupeň nižšia lacnejšia alternatíva pásikov ideálnych Professional Effects
 • 14 dní je dostatočne dlhý proces bielenia zubov tak, aby vydržali biele pri dobrej starostlivosti o zuby naozaj dlho

Nevýhody:

 • žiadne nevýhody

Celkové hodnotenie: Level 3

 

 

 

3D White Vivid

 

Balenie s najmenším počtom pásikov s nižšou koncentráciou. 12-dňová aplikácia na 30 minút denne. Nižší level bielenia zubov.

Balenie s najmenším počtom pásikov s nižšou koncentráciou. 10-dňová aplikácia na 30 minút denne. Nižší level bielenia zubov.

 

Výhody:

 • veľmi nízka cena
 • poskytujú základný stupeň bielenia zubov, ktorý je však pri porovnaní s inými produktmi na domáce bielenie zubov v tejto cene jednoznačne najlepší, keďže je všeobecne známe, že pásiky Crest proste fungujú a in produkty bohužiaľ u väčšiny ľudí jednoducho nezaberajú, alebo zaberú len na týždeň. Takže ak sa rozhodujete či si kúpiť v tejto cenovej hladine pásiky Crest Vivid alebo iný konkurenčný produkt, voľba by mala byť úplne jasná.
 • ak máte sýto žlté alebo mierne žlté zuby a ste mladý, nefajčíte 25 rokov, tak vám aj tieto pásiky vybielia zuby do peknej bielej farby a určite budete spokojný
 • nová verzia je oproti staršej vylepšená tak, že má aj Advanced Seal technológiu No Slip, preto sa pásiky nešmýkajú a držia na zuboch pevne.

Nevýhody:

 • nižší stupeň bielenia zubov

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

 

3D White Gentle Routine

Tieto bieliace pásiky sú pre ľudí s citlivými zubami. Balenie obsahuje pásiky až na 28-dňovú aplikáciu a pásiky sa aplikujú len na 5 minút denne

 

Sú určené špeciálne pre ľudí s citlivými zubami. Balenie obsahuje pásiky na 14-dňovú aplikáciu. Pásiky sa aplikujú na 30 minút denne. Bielenie prebieha šetrne a postupne. Neposkytujú síce vysoko profesionálny stupeň bielenia ako iné pásiky Crest, ale väčšine ľudí s pomerne belším odtieňom zubov vyhovujú a postačujú. Vďaka špeciálne vyvinutému gélu, neexistuje žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia.

 

Výhody:

 • žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia
 • vhodné aj pre ľudí s citlivými zubami
 • nová verzia je oproti staršej vylepšená tak, že má aj Advanced Seal technológiu No Slip, preto sa pásiky nešmýkajú

Nevýhody:

 • nižší stupeň bielenia

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

3D White Monthly Whitening BOOST

 bieliace prúžky Crest 3D White Monthly Whitening BOOST

Tieto bieliace pásiky nie sú klasickými pásikmi, ktoré vám vybielia zuby po pár použitiach. Sú totiž, podobne ako predošlá verzia s pomenovaním Stain Shield alebo 5 Minute Touch Up Kit, určené na priebežné udržiavanie a bielenie už vybielených zubov. Objednávajte a používajte ich teda vtedy, ak už máte zuby vybielené inými pásikmi značky Crest a ak ste maximalisti a chcete, aby zuby vydržali dokonale biele čo najdlhšie bez straty maximálneho efektu.

Používajú sa len raz za mesiac na 1 hodinu a balenie obsahuje 12 aplikácií. Jedno balenie vám teda vydrží 1 celý rok. Môžete ich používať aj častejšie. Závisí to od vás a vašich nárokov na dokonalú belosť zubov.
Poskytujú ochranu proti novým farbivám z jedál a nápojov a proti zafarbovaniu vybielených zubov.

Výhody:

 • majú Advanced Seal™ technológiu silnejšieho prilepenia na zuby
 • balenie vydrží až 1 rok (12 aplikácií na udržanie belosti zubov čo najdlhšie)
 • vďaka nim sa zuby nebudú znovu časom zafarbovať a maximálny možný biely efekt vydrží dlhšie ako bez nich
 • nízka cena

Nevýhody:

 • nemajú nevýhody

Celkové hodnotenie: nemajú level bielenia, keďže sú určené na udržiavanie už vybielených zubov a nie na prvotné bielenie 

 

 

3D White Stain Shield

 

Tieto bieliace pásiky sú určené na už vybielené zuby. Slúžia na dobieľovanie a na udržiavanie bielych zubov.

Tieto pásiky sú určené na už vybielené zuby. Slúžia na dobieľovanie a na udržiavanie bielych zubov. Na tento účel sú skutočne vynikajúce. Balenie obsahuje až 28-dňovú aplikáciu, preto vám vydrží veľmi dlho. Pri týchto pásikoch nie je pravidlom používať ich každý deň neustále počas 28 dní. Použijete ich 3-krát alebo napríklad 6 dní za sebou kedykoľvek si myslíte, že potrebujete podporiť váš biely úsmev v tom, aby vydržal maximálne bielym čo najdlhšie a aby sa na zuboch nezačínali usadzovať nové farbivá z jedál a nápojov. Aplikujú sa len na 5 minút, preto ich môžete použiť kedykoľvek a to dokonca bez akéhokoľvek rizika vzniku sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov.

 

Výhody:

 • vynikajúce na udržiavanie už vybielených zubov a na dobieľovanie alebo podporenie predošlého bielenia
 • len 5 minút denne
 • žiadne riziko sprievodnej reakcie zvýšenej citlivosti zubov počas bielenia
 • veľký počet pásikov v balení
 • balenie vydrží veľmi dlho pri spôsobe používania popísanom vyššie

Nevýhody:

 • nemajú Advanced Seal technológiu – to však pri krátkej 5-minútovej aplikácii vôbec nevadí
 • nižší stupeň bielenia

Celkové hodnotenie: doplnkové bielenie

 

 

 

3D White 1-hour Express

 

Rýchly spôsob bielenia zubov vďaka siedmim hodinovým aplikáciám. Ak sa s bielením ponáhľate, vyberte si tieto pásiky, avšak treba brať na vedomie, že nie každému zaberá rýchle nárazové bielenie úplne ideálne. Niekto môže mať zuby pekne vybielené, ale pre niekoho je vhodnejšie skôr postupné viacdňové bielenie, ktoré všeobecne odporúčame.

Veľmi rýchle bielenie zubov vďaka jednorazovému hodinovému spôsobu bielenia. Balenie obsahuje 4 takéto aplikácie. Zuby sú vybielené už po prvej aplikácii.

 

Výhody:

 • rýchly spôsob získania belších zubov
 • majú Advanced Seal technológiu

Nevýhody:

 • môže sa vyskytnúť mierne zvýšená citlivosť zubov, keďže ide o hodinové aplikácie a tzv. nárazové bielenie počas krátkeho obdobia

Celkové hodnotenie: Level 2

 

 

Vybrali ste si? Ak náhodou nie, pokojne sa nás opýtajte konkrétne otázky emailom alebo si vyberte najlepšie a najpredávanejšie pásiky, ktoré odporúčame - pásiky Professional Effects.