Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Bieliaca zubná pasta Crest 3D White 3% Hydrogen Peroxide WHITENING BOOST

Kód produktu: 8229

4.76110

(110 hodnotení)


29.90 €18.50 €

Ušetríte 11.40 € (-38%)

Dostupnosť: Skladom

Objem 65 g

 

TOP PRODUKT

 

Jedna z dvoch jednoznačne najsilnejších bieliacich zubných pást z celej ponuky značky Crest a to vďaka obsahu 3% hydrogénperoxidu, ktorý žiadna iná zubná pasta z ponuky neobsahuje (okrem pasty BRILLIANCE 4% Hydrogen Peroxide). Medzi najlepšie pasty patrí pasta Brilliance, pasta Triple Advanced Whitening, pasta Baking soda and Peroxide, či napríklad pasta Glamorous White (viď pasty dole v súvisiacich produktoch), avšak žiadna neobsahuje takéto percento účinnej látky, ktorú používajú na bielenie zubov zubári v ambulanciách (samozrejme vo vyšších koncentráciach). 

Táto zubná pasta neobsahuje fluoridy a používa sa ako tzv. "booster" bielenia zubov. Pasta samotná bieli zuby. Ideálne je používať ju spoločne s bieliacou zubnou pastou Brilliance, ktorá chráni aj pred zubným kazom, keďže obsahuje fluorid (alebo s inou vašou zubnou pastou s obsahom fluoridu, ideálne bieliacou zubnou pastou). 

 

Účinky:

  • viditeľne bieli zuby,
  • neobsahuje fluoridy, čiže nechráni pred zubným kazom.

 

Použitie:

  1. Umyte si zuby klasickou bieliacou zubnou pastou s obsahom fluoridu pre ochranu pred zubným kazom. Ideálna je kombinácia s pastou Crest 3D White Brilliance.
  2. Po dobu jednej minúty si umývajte zuby touto zubnou pastou Crest 3D White 3% Hydrogen Peroxide WHITENING BOOST.
  3. Vypláchnite ústa a použite prípadne niektorú z bieliacich ústnych vôd značky Crest

 

Takýto postup vám zaručí kvalitný bieliaci účinok. V spolupráci s patou Brilliance funguje tento booster naozaj vynikajúco. 

 

 

Príchuť: svieži mentol

 

 

(Určené na predaj zubným ambulanciám.)

Water, Glycerin, Hydrogen Peroxide (3% W/V), Carbomer, Disodium Pyrophosphate, Flavor, Sucralose, Sodium Hydroxide

Loading