Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €

Polovičné bal. Crest 3D White Professional Effects

Kód produktu: 702

4.831158

(1158 hodnotení)44.90 €

Dostupnosť: Skladom

Doprava zadarmo

Počet pásikov v balení 20 ks

Aplikácia 30-45 minút denne počas 10 dní

   

PRODUKT ROKU 2019 (aj 2018) - VÍŤAZ

(podľa portálu heureka.sk a overených zákazníkov, ktorí produkt naozaj zakúpili)

 

Keďže na vybielenie zubov väčšine ľudí postačuje aj polovičný počet pásikov Professional effects, ponúkame vám aj takéto polovičné balenie. Nemusíte si tak kupovať celé balenie, ale za zvýhodnenú cenu si zakúpite polovičné balenia najlepších pásikov Professional Effects. 

(Zakúpením tohto produktu beriete na vedomie, že si kupujete len polovičné balenie kompletného produktu, ktoré nie je určené na kompletný bieliaci efekt.)

 

Balenie obsahuje:

- 20 pásikov (10 na horné zuby a 10 na dolné zuby) = 10 aplikácií na 30 až 45 minút denne = 10 sáčkov s pásikmi + návod na použitie

- neobsahuje obalovú krabicu, keďže ide o polovičné balenie a nie celé  

- výhodná cena  

 

Najsilnejšie bieliace pásiky z novej série Crest 3D White.

Najvyšší profesionálny stupeň bielenia zubov.

Biele zuby vydržia biele viac ako 1 rok a pri dobrej starostlivosti o zuby (napríklad pastou Crest 3D White Brilliance) aj dlhšie.

Bieliace pásiky Crest 3D White Professional Effects majú Advanced Seal technológiu (Strong Grip, No Slip), vďaka ktorej pevne držia na zuboch, nešmýkajú sa, počas aplikácie pásikov preto môžete aj jesť, piť či sprchovať sa.

 

Bieliace pásiky Crest Professional Effects získali množstvo prestížnych ocenení.

 

Úspechy pásikov Professional Effects

  

 

 

Magazínom Allure boli v roku 2013 vyhlásené na základe hlasov čitateľov za najlepší bieliaci prostriedok na zuby v drogériách.

 

  

 

V The Knot (2012) boli pásiky ocenené opäť za najlepší prostriedok na bielenie zubov v rebríčku “Beauty Awards- Teeth Whitener”.

  

 

Víťaz americkej Shape of Beauty Awards 2010 v kategórii o najlepší bieliaci prostriedok na zuby voľne dostupný na celosvetovom trhu.  

 

 

  

Víťaz Life & Style Beauty Awards 2010 ako najužitočnejší prostriedok na bielenie zubov.  

 

 

  

Čitateľmi magazínu Vogue boli pásiky ohodnotené ako najlepší bieliaci prostriedok na zuby v Teen Vogue´s Reader´s Choice Awards 2010.  

 

 

 

Prestížnou internetovou stránkou BestCovery.com ohodnotené ako najlepší spôsob bielenia zubov.

 

 

Magazínom NewBeauty boli pásiky Professional Effects vymenované za najspoľahlivejší prostriedok na domáce bielenie zubov v každoročnej ankete Beauty Choice Awards.

 

 

 

 

Loading