Porovnanie pásikov

0 ks 0.00 €


Loading

EOS

(35 produktov)

Strana 1/2

Originálne produkty značky EOS z USA

Exkluzívne vám v našom e-shope ponúkame zakúpiť si už aj tieto trendové a obľúbené produkty značky EOS. Rozhodli sme sa ich zaradiť do ponuky ako doplnkový tovar. Pri väčších objednávkach pásikov Crest sa môže stať, že si v zásielke nájdete niektorý z týchto produktov značky EOS aj ako darček zadarmo. ;)

Vyberte si z kompletnej ponuky tejto americkej značky. Nájdete tu všetky balzamy na pery, či už v tvare obľúbeného vajíčka alebo tyčinky, krémy na ruky a krémy na holenie nôh. Ako už viete, náš e-shop ponúka len zaručene originálne produkty priamo z USA, preto u nás nemusíte pochybovať o autenticite týchto výrobkov. A to všetko za najnižšie ceny na Slovensku.

Značka EOS, alebo Evolution of Smooth, bola založená v New Yorku v roku 2006. Na trh priniesla najmä ikonické a dobre známe balzamy na pery v tvare vajíčka, ktoré sa dnes vyrábajú vo všetkých možných farbách a príchutiach. Všetky produkty sa vyznačujú prírodným zložením. Balzamy na pery obsahujú vitamín E, jojobový olej a bambucké maslo. Krémy na ruky sú obohatené o antioxidanty, bambucké maslo, aloe vera a ovos. Sú dermatologicky testované, hypoalergénne, bez obsahu parabénov, bez gluténu, bez ftalátov a petrolátov. Vyrobené z pravých rastlinných a ovocných výťažkov.

Zoradiť:
Počet na stranu:
Loading